Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a jobb naturista...

Melyik a jobb naturista strand a Balatonnál: Balatonberény vagy Balatonakali?

Figyelt kérdés
Melyik a "fiatalosabb" hely?

2016. júl. 10. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Balatonakali :D
2016. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én 33F vagyok, és Berényben jobban éreztem magam. Mondjuk én azzal tisztában voltam, hogy naturista helyeken azért alapvetően az idősebb korosztály képviselteti magát. Meg amúgy is sok a külföldi, mert a magyarok alapvetően szégyellősek, még a szaunában sem veszik le a f.ruhát. De egyébként azért Berény is elég vegyes. Nekem Akali kicsinek tünt, de lehet csak a benyomás volt túl rövig, mert csak napijegyel voltam bent, Berényben meg már kétszer egy egy hetet sátraztunk.
2016. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Berény ;)

Akali nem jött be annyira.

2016. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon jó, bár nekem Akali azért jobb mert ott van ismerősöm aki ott lakik és dolgozik is, hozzá bármikor mehetek úgymond vendégségbe, meg ott rajta kívül más más ismerőseim is vannak és így társasággal mindig odamegyünk. Nekem ilyen téren jó az a hely mert nyugodtabban érzem magam. Balatonberényi nekem is jobban bejött de oda nekem jóval hosszabb az út meg ha csak gondolok egyet és 1-2 napra akarok csak lemenni akkor Akali jobban kivitelezhető nekem árban is meg időben is, leginkább az utazás az amit egyszerűbben megtudok oldani, mert hiába van autóm nem mindig tudom elhozni mert van amikor a tesómnak kell hétvégi munkára.
2016. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Balatonberényre szavazok. Nagyobb terület, ráadásul az északi parton több a vihar, Berényből meg a dél-nyugati szél elfújja legtöbbször. Fiatalok és idősek is vannak, hétközben talán kevesebb a fiatal mint hétvégeken.
2016. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én akaliban voltam, korrekt, tiszta hely.
2017. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a kérdésem hogy jövő június ra szeretnék szállást foglalni (Motel)akkor hány hónappal előtte érdemes a foglalást megtenni?
2022. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
akali bezárt már legalább két éve
2023. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ledózerolták.luxusházaknak. sajnos!
febr. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!