Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiatal nudisták, naturisták...

Fiatal nudisták, naturisták klubja. Lehet ilyet találni a neten, facebookon? Ha létezik, van találkozójuk?

Figyelt kérdés

A szűk körömben nem találok állandó partnert nudizáshoz, ezért szeretnék, elsősorban korombeliekkel ismerkedni. Berénybe szoktam eljárni minden évben többször egy-egy napra, és ritka akivel lehet pár szót váltani, vagy többet is. Persze nem az ott lévők hibája, elsősorban az enyém, de nem szeretem zavarni az ott lévők nyugalmát, nehogy tolakodásnak vegye bárki.

28/F



2015. aug. 5. 11:40
 1/5 anonim válasza:
én is hasonló személyeket keresek,én Délegyházára jártam párszor 26f
2015. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En mennek, beszelgetnek, de gatlasos vagyok, sose mertem elmenni ilyen helyre.
2015. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Délegyháza eddig kimaradt nekem, ahogy a sziki is, de indulok mindkét helyre.:)

A gátláson felül kell emelkedni, ha valóban akarsz menni.

2015. aug. 8. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ejjel eddig 2x mar beadtam balatonnal, dunanal, es talan ma is lesz. Nappali nudi nehezen menne szerintem
2015. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok Én szívesen elmennék valakivel nudista strandra de nagyon nehéz találni az embert
2023. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!