Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy Trianon részben...

Igaz az, hogy Trianon részben a zsidók hibája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2010. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2010. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd részletesebben ha megkérlek? (további válaszokat várok!)
2010. ápr. 15. 17:58
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Illetve annyi részben, amennyiben zsidók is harcoltak a hadseregben, részt vettek poltikában stb... de persze ez eltörpül a magyarok részéhoz képest.
2010. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellene ezt kifejteni? Ellenkező álíltást kellene inkább, nem?
2010. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Persze, mindenről a zsidók tehetnek, nem tudtad? Még a földrengésekről, árvizekről, vulkánkitörésekről, és szökőárakról is.
2010. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből offolni, épp azért kérdeztem rá, mert én is csak olvastam...
2010. ápr. 15. 18:01
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

szerintem a katolikusok hibája, meg a muzulmánoké és a reformátusoké, meg a buddhistáké, meg a jehováké, meg az evangélikusoké....meg a kék szeműeké



édes istenem, de jó lenne, ha a genetikailag életképtelen egyedeket a Taigetoszra küldhetnénk...

2010. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Egy keresztény magyar csávó rajzolt egy térképet amin vörös színnel jelölte a többségben magyarok lakta területeket (Vörös Térkép). Az amcsi-angol-francia bizottság meg ez alapján meghúzta Mo. új határait...
2010. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

"Nem. Egy keresztény magyar csávó rajzolt egy térképet amin vörös színnel jelölte a többségben magyarok lakta területeket (Vörös Térkép). Az amcsi-angol-francia bizottság meg ez alapján meghúzta Mo. új határait..."

Ez ne is haragudj, de hülyeség. Ha tényleg érvényesül volna a Telekiféle Vörös Térkép akkor pl. Erdély, és az összes környező ország magyar lakta része a miénk maradt volna. Inkább a tutyi-mutyi kormányzás, tehát Károlyiék felelősek érte. De ők nagyon. Horthy történelmi szerepéről máig vitáznak, de tény, ha ő nem lett volna, a románok elfoglalják a területet egészen a Dunáig, de a Tiszáig mindenképpen, és a nyugat teljes nyugodtsággal rábólintott volna, nekik csak kis konc voltunk, amit széttéphetett a kis-Antant.

2010. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!