Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » BÁRMILYEN témájú Magyarországg...

BÁRMILYEN témájú Magyarországgal kapcsolatos videot nézek, a kommentekben biztos ott lesz a Jobbik, Trianon meg a XXX?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy tényleg bármilyen témáju videot nézek , biztos ott lesz benne az, hogy Fucking romania, meg elvették Erdélyt, meg Jobbik, és a többi, és a többi.

Nincs ezzel baj, ha egy ilyen jellegű video alatt látnék eféle kommenteket nem zavarna, de az, hogy nézek egy teszem azt kutyás videót, és azalatt is több 100 olyan kommentet látok, amiben az emberek politizálnak.

Miért jo az egyeseknek, hogy mindenből ezt témát facsarják ki? miért nem veszik észre, hogy ezzel járatják le magukat?


2011. aug. 19. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom sokkal boldogabb lennél, ha a téma a szocializmus, Sztálin, Kádár, Rákosi lenne. Nem?
2011. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyre több a probléma és egyre nagyobbak. Ennek köszönhetően egyre több helyen üti fel a fejét a politizálás. Ha pedig valaki politizál, vagyis a szívén viseli a haza sorsát, s ennek hangot is ad, azzal nem értem miért járatja le magát...


Bár ez már nem tartozik ide, de nem tudom mi a baj a Jobbikkal. Ebbe az országba talán ők az egyedüliek, akik tesznek is valamit. Nem vagyok jobbikos, de úgy gondolom egy esélyt igazán megérdemelnek (a hazaárulók többet is kaptak, nemrég az egyik kétharmados többséggel).

2011. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én a jobbikra szavaztam, hogy témánál maradjunk.le is irtam, hogy semmi baj nincs ezzel, de könyörgöm, amikor egy videónak semmi, de semmi köze nincs a politikához, és Magyarországgal is mindössze annyi a kapcsolat, hogy tegyük fel éppen egy MAGYAR vizsla szerepel benne, miért kell 500 kommenten keresztül azt olvasgatnom, ahogy néhány magyar lelkesen mesél az elmúlt és az aktuális magyar politikai helyzetről?! Szerintem ez borzalmas..
2011. aug. 19. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Na itt egy videó amiben habár politizálnak, meg erdélyeznek, de még is felemelő mindenki számára.

Lélek nyugtatónak :)

[link]

2011. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"...ahogy néhány magyar lelkesen mesél az elmúlt és az aktuális magyar politikai helyzetről..."


Politikailag zavaros és nehéz időket élünk, ami beszivárgott kéretlenül a napjainkba (hány embernek csökkent fizetése...). Óhatatlanul kijön az emberből sajnos. Én örülnék neki ha nem így lenne, de ez van.

2011. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lényegre térve, amikor legutoljára ilyet láttam a youtube-on (katolikus templomokról szólt a videó), akkor az egész flamewar abból indult, hogy beszabadult oda egy oláh, aki szerint mi hazátlanok vagyunk, férgek, édesanyánkkal létesítünk rendszeresen szexuális kapcsolatot, és hogy Antonescunak és Ceausescunak ki kellett volna irtania minket. Hát valahogy nem csodálkoztam ezek után, hogy beindult az indulatgépezet...
2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nem a politizálás és az ilyen jellegű viták zavarnak, ez minden országban így van, más-más formában. Engem az zavar, hogy egyszerűen nincs más amiről beszélni tudnának.

Adott egy este, nincs téma, valaki felveti a sz@ros politikát és bumm elvitte az egész estét, pedig annyi téma van, csak hát az itt élő emberek hülyék, vagy az idő során azok lettek.

2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16:22


Második vagyok. Általában úgy szokott lenni, hogy egyik vagy másik oldalról jön egy idióta és leírja a hülyeségét. Aztán erre reagál egy másik és ezzel elindul a lavina. Hogy miért van ez, azt nem tudom. Biztosan unatkozik. Viszont minél rosszabb a helyzet az országban, annál gyorsabb a lavina az adott videó alatt.


A harmadiknak köszönöm a videót!

2011. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszett anno nagy hatással volt rám is.

A fórumban alatta el is indult egy kis szerveződés, amiből ez az oldal lett: [link]

Sajnos tényleg ritka az ilyen jó videó a témában és az egység. :(

2011. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!