Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleméyetek a Sziget...

Mi a véleméyetek a Sziget fesztiválról? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársam megkérdezte, hogy jövőbe nem megyek el vele tudna szállást biztosítani. Én igent mondtam rá, de azt hittem lesz elektronikus zene is. Rockot nagyon keveset hallgatok és az idei fellépők közük jóformán senki sem hozott lázba, ezért a bérlet árát is drágának tartom.

2016. júl. 18. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen fesztiválra két dolog miatt érdemes elmenni: 1) ha jó a program, 2) és ha jó a társaság. Az ideális az, ha a kettő egyszerre teljesül.


Ha téged az idei Sziget programja nem fogott meg, attól még jó buli lehet, ha jó társasággal mész. De ha társaság sem jön össze, akkor viszont tényleg nem érdemes elmenned. Csak úgy lazulni meg piázgatni máshol is lehet, sokkal olcsóbban.

2016. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elektro-t szeretnel v elektronikust? Mert techno pl lesz, Paganini, Hotx, Kraft, stb...
2016. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!