Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék jelentkezni 1-2...

Hol tudnék jelentkezni 1-2 hetes külföldi (léleképítő! ) munkára?

Figyelt kérdés

Jelenleg (és már nem először) azt érzem, hogy az életem semmelyik területén nem becsülnek meg, ezért szeretnék valami olyat csinálni, ami miatt én és mások is büszkék lehetnek rám, szóval jót teszek vele az emberiségnek. Pl. volt egy angoltanárnőm általánosban, akinek tele volt a lakása fotókkal, amin pl. egy afrikai faluban, mosolygó gyrekekkel együtt szerepelt boldogan. Sajnos nincs hozzá elérhetőségem, hogy megkérdezzem, hogy került oda és milyen munkát végzett)

Egy cikket is olvastam ilyesmikről, de ott se volt semmi tipp arra, hogy akinek van munkája, de elszabadulna 1-2 hétre -akár- jótékonykodni külföldre, az hová forduljon. Főleg a mai világban, ahol kb. hülyének néznek, ha nem akarok Qrválkodni. Ezért is írtam a kérdésbe, hogy léleképítő munkára gondolok, nem olyanra, ami után fizetség helyett a headshot lenne a legoptimálisabb fizetség.:P



2016. júl. 21. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!