Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kerdesem vízummalkapcsolatos....

Kerdesem vízummalkapcsolatos. Szeretnem megkerdezni, hogy van -e valaki aki külföldön tartozkodott lejart vízummal? Konkretan turista vízummal odautazott, es tartozkodasa meghaladta az ott tölthetö napok szamat?

Figyelt kérdés
Mi törtent amikor vissza akart terni Magyarorszagra? Ugy ertem a kerdest, pl a repülöteren az utlevel ellenörzeskor mit szoltak? Vagy ha mas jarmüvel ment a hataratkelesnel volt problema? Tisztaban vagyok azzal, hogy büntetest kell fizetni ilyen esetekben de plusz problemara is kell szamitani? Ha volt ilyen szemely a büntetest hol kellett fizetnie?

2016. júl. 22. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik országból?
2016. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés hely van, ahol a turistavízum nem 90 nap. És ott kegyetlenül ellenőriznek. Erre mindenütt belső jogszabályok vannak, ezért konkrét válasz nem adható. Annyi bizonyos, hogy kényszerintézkedésként új vízumot kell igényelni, és ez az "azonnali intézkedés" bizony nagyon sokba kerül. Helyszínen fizetendő. Ha nem tudsz, az már köztörvényes eset. nagyon sokféle kimenete lehetséges.
2016. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesom ment ki az USA-ba 90 napos vízummal (az Esta előtt) és kinn maradt 5 évig. Időközben beindult a terrorellenes razziák sorozata, csak sötétben közlekedtek. Hazajövetelkor nézték az útlevelet személyazonosítás céljából, de a vízim dátumát nem nézték... Az akkor érdekes, amikor beutazol, nem pedig amikor elhagyod az országot.
2016. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem USA, Közel Kelet csak annyıt szerettem volna tudnı hogy mı törtenık a hatar atkeleskor Magyarorszag fele.
2016. júl. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!