Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » István király semmi bűntudatot...

István király semmi bűntudatot nem érzett mikor a nem együttműködő magyar törzseket kellett leszámolnia?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem biztos
2016. júl. 23. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd
2016. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem érzett semmit, ettől volt olyan nagyon menő király.
2016. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

A nagybátyját négyfelé vágatta és kitette az ország négy részére. Aztán a katolikos egyház szentté avatta xD.

Nem akarom fikázni a katolikusokat, mert én is annak születtem, de még én is belátom, hogy ez így nincs rendjén..


Az ősmagyar vallás valószínűleg sokkal különb volt, ők is hittek Jézusban, Szűz Máriában. Mondhatni igaz keresztények voltak, aztán fogták és lemészárolták őket, aki meg megmaradt annak egy furcsa zsidó vallással kevert keresztény vallást kellett követnie.


Minden héten elmentek misére, ahol a pap latinul mondta el a mise szövegét(nagymamám idején is így ment, egy mukkot se értettek belőle). Ez volt a nagy kultúra.

A XX.században változtatták ezt meg a második Vatikáni zsinaton 1960 körül.

És ha még ez nem elég az Ószövetség Istene valami húsevő szörnyeteg, aki messziről kiszagolja a vért. Pont olyan amilyennek a sátánt képzelem.

Még azt tanították nekem a katolikus iskolában, hogy Isten 3 személyből áll(Atya, Fiú(Jézus),Szentlélek).

Én sehogysem tudom elképzelni, hogy Jézus lángoló! csipkebokorban jelent volna meg Mózesnek.


Mert a biblia szerint Mózesnek így jelent meg Isten.

Elképzelted már , hogy ég Jézus a lángoló csipkebokor közepén? "Nyalogatják" az arcát a méteres lángcsóvák?

A nyakamat tenném rá, hogy Mózesnek nem Isten jelent meg.

2016. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkoriban egyáltalán nem volt érték az emberi élet. A magas rangúak a kutyáikat és lovaikat többre tartották az egyszerű embereknél, és politikai szembenállás esetén simán kiirtottak egész falvakat, hogy példát statuáljanak a többinek.


Azoknak a halála, akiket emberszámba sem vesznek, szerintem nem mért nagy csapást a lelkiismeretére.

2016. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!