Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Győr és Tatabánya tényleg...

Győr és Tatabánya tényleg közismerten nagyon homofób városok?

Figyelt kérdés

Már a többedik (akár győri akár tatabányai) embertől hallom, hogy ott aztán ha kiderül valakiről, akkor neki annyi, munkahelyről kirúgva és stb, szóval hogy minimálisan se tolerálják. Aztán most megint egy újabb ember mondja, hogy abszolút így van, és ebben a két városban egy meleg embernek vége.


Érdekelne ott élők véleménye vagy akinek van összehasonlítási alapja, hogy pl Bp-hez képest mennyivel homofóbabbak?

Vagy az ország már nagyvárosaihoz képest, mert speciel Bp lehet h nem a legjobb példa alapként?


és ha igen, miért?


2016. júl. 30. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság. 2,5% körül van a munkanélküliek aránya Győrben, ennél magasabb a populációban a melegek aránya, és feltehetően nem minden munkanélküli homoszexuális.:-)
2016. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez is baromság. hát azért nem mindenkiről derül ki azaz nem egyenlő a két %, másrészt meg jó oké, akad 1-1 itt-ott, na de azért csak nem 2,5% a melegek aránya ... az szép lenne.
2016. júl. 30. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:

"ennél magasabb a populációban a melegek aránya"


Legalább próbáld meg értelmezni is, amire válaszolsz.:-) Egyébként SOHA nem hallottam ilyet, hogy Győr vagy T.bánya "közismerten" homofób lenne, nem tudom, ki az az idióta, aki ilyesmit terjeszt. Ha valakit kirúgnak, mert nem felel meg a munkahelyén, nyilván könnyebb bármi más indokot felhozni az ismerősöknek, mint azt, hogy sz...rul végezte a munkáját.

2016. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

na várj, én azért konkrét példákat is tudok, szal nem annyira pletykajellegű a dolog!!

jó hát egy biztos, nyilván nem szabad egy bp-i színvonalat várni, ahol ez tényleg nem nagy durranás, de azt én is láttam már nem egy esetben, h bizony befellegzett annak, akiről vidéken, netán kisebb helyen kiderül ... (még olyanról is tudok h a szülők kitették otthonról a gyereket, amint kiderült, és az indok: mit szólnak a szomszédok...).

Nem, sajnos ne hidd azt h olyan szép a helyzet, nagyon is akad probléma ezzel Maon ma. De ha bele gondolsz, igazából Bp-en is csak addig nem probléma, amíg a sejtés van meg, amint azonban ez nyíltan kiderül, repülés van (lásd anno Radnai, Alföldi stb stb, és akkor gondold el, h "név nélküli" kis emberek esetében hogy megy ez...).

2016. júl. 31. 08:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy oly markáns különbség van Budapest és vidék, pláne egy olyan vidéki nagyváros, mint Győr között.:-) IQ- és EQ-szintben biztos, hogy nincs, éltem a fővárosban 9 évig, a tolerancia pedig alapvetően e kettő függvénye. Ha a tiédhez hasonló színvonalú érveket akarnék felhozni, akkor azt írnám, hogy Győr (vagy akár Szombathely, Zalaegerszeg) Budapesthez képest nyugati város, és nemcsak földrajzi szempontból. Mindig, a rendszerváltás előtt is az volt, és ez igencsak érződik a mentalitáson is.:-)
2016. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nézd, egy rövidebb ideig én is éltem pl Győrben, de a mentalitást és általános felfogást abszolút nem nevezném annyira nyugatinak, mint Budapesten. szóval ez újabb izgi kérdés.
2016. júl. 31. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyárban, szalag mellett dolgozva, adyvárosi panelt bérelve nem is, az Kőbányával összevethető, viszont a győri jómunkásember jönne ki belőle győztesen.:D

Én nem "rövid ideig", hanem, mint írtam, 9 évig laktam a fővárosban, a nyóckertől a Rózsadombig elég széles rálátásom volt. Ne gyere nekem a merőben indokolatlan pesti felsőbbrendűséggel, fölösleges, errefelé különösen nem szeretjük a "nagy pofa, mögötte zéró tartalom" típusú embereket, feltehetően ezért is volt rövid az itteni pályafutásod.:D

2016. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nos kb erről beszélek :) szted ezt a stílust egy értelmesebb ember meddig viseli el? és nem, nem volt az annyira rövid, meg kevered a szezont a fazonnal egyébként.
2016. aug. 1. 05:54
 9/10 anonim válasza:
Kamu. Tatabányai vagyok, sokan ismernek itt (heteró vagyok), de fiúkra is támad néha ingerem. Ha ideköltözöl, első leszek aki felpróbál téged! 110kg-os, testépítő vagyok! Nem vagyok fiatal, de papamaci betanít téged!
2016. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj ... az a baj h nem is kételkedek. a testépítők egy külön világ ilyen szempontból is, én már megedződtem a rendszeres, elég kemény hírek miatt. és tényleg egy külsős nem is gondolná h mik tudnak menni egy gyúróteremben edzések után ... nem piskóta na. és azt is elhiszem h heteró vagy, igen, ilyenre is hallottam már elég példát, de mit is mondjak, ez se semmi úgy alapjában, de nem is egyedülálló ...
2016. szept. 3. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!