Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik város az élhetőbb,...

Melyik város az élhetőbb, jobb Győr, Tatabánya, Sopron? Hol van több munkahely hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és párommal szeretnénk elköltözni innen a Dél Dunántúlról. A szakmám elektronikai technikus van 2 év szakmai tapasztalatom.

Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek meg tudnék-e élni úgy hogy ha csak én dolgozom mivel a párom egyetemre járna és csak mellette dolgozgatna. Néztem albérleteket de elég húzós. Szerintetek van esélyem kb. 200-250e-es fizetésre mondjuk Győrbe?



2014. jan. 16. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Győr: marha drága albérletek (már ha sikerül találni), rengeteg munkalehetőség, magas fizetések, viszont rengeteg cigány él Győrben, ott ahol élnek életveszélyes az utcán lét, rengeteg lopás van és ez sajnos elég sok lakóterületet érint.
2014. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Melyik része cigánymentesebb Győrnek? Basszus azt gondoltam ott talán nincsenek... :/ de ezek szerint mindenhol egyre nagyobb probléma

Mennyit kereshetnék a végzettségemmel kb.? angol nyelvvizsgám is lesz nemsokára

2014. jan. 16. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én a helyedben szerintem Győrbe mennék lakni, mert ott azért van munkalehetőség, ahogy az előző is írta. De véleményem szerint nem annyira drága város az, nem drágább mint mondjuk Pest. Amúgy meg a cigányokról annyit, hogy mindenhol vannak már az országban (Pesten is), szóval az szerintem nem irányadó ilyen szempontból.
2014. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Sopronban elni, ausztriaban dolgozni, ember!!!!! Ki nem szarjjja le gyort?!
2014. jan. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Tatabánya magas fizetés kevés fosztogatás 2 lakótelep cigány telep de nem mennek át más részekre olcsóbb lakás ár
2016. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehérváron a legjobb gyárakban 300-400 bruttó megvan betanított munkásoknak is (Visteon, Köfém, Harman, Denso pl)
2017. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!