Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen speciális fórumok...

Milyen speciális fórumok vannak, pl. cukorbetegeknek, rákosoknek, vagy más egészségügyi problémásoknak?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok, mint a webbeteg vagy a házipatika, de azok olyan sokféle dologgal foglalkoznek, hogy igazából mindenből csak egy kevés van. Mire talál az ember érdekes cikket vagy hozzászólást, vagy véletlenül kérdést is; már teljesen belefárad.


Biztos csak azért nem találom a speciális fórumokat, mert valami fantázianév alatt futnak.


Pedig olyan jó lenne másokkal, akik akár saját maguk miatt, akár családtag miatt érintettek, ötleteket cserélni, megbeszélni dolgokat.



2016. júl. 31. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt így egyben sose fogod megtalálni.

Aki cukorbetegségben tanulta ki magát az főleg ahhoz tud érdemben hozzászólni. Aki amás betegségben az meg ahhoz.


Úgy mint én is, 22005-ben jókora leki megrázkódtatás ésrt és a cukros dolgokat is faltam. Egy év múlva már furcsa tüneteket éreztem ,mint olyan furcsa vastag érzés lett a lábamon, mint ha zokni lenne rajta. meg hasonlóak. 2008-ban kerültem orvoshoz és akkor derült ki, hogy II-es típ. cukros lettem. Akkor elkezdődött a probléma, mit ehetek és mikor mennyit egyszerre. Aztán lassan megtanultam, de közben elkezdődött egy szemfenék károsodás, amivel először nem tudtam mit lehet kezdeni. Hiába diétáztam, semmi nem segített, egyre rosszabbodott. Aztán rájöttem, hogy nagyon komolyan kel szedni a sztatin alapú koleszterin csökkentőt és az bevált. Azóta a szemem rendbe jött és a keringésben lévő kezdődő problémák szépen rendbe jöttek. Jártam a kardiológusnál mint azóta minden évben és mondta, hogy meglepően jó állapotban van a szívem is.


Amikor elkezdtem szedni a sztatint, az után kb három hónap alatt már jelentősen javult az ami kezdődött a szemeben és azóta nem is látom, hogy bármi baj lenne vele. Előtte negyed évente jártam a Mária utcába a szemészetre, de már nem voltam több mint két éve, mert jól láthatóan rendbe jött.


Az nagyon jó ha megtanulja az ember ezeket az összefüggéseket, mit miért kell és hogyan lehet tenni, hogy minden jól alakuljon.


A daganatos betegségeket említetted még, azzal hála a jó égnek nem kellett foglakoznom, így ahhoz nem tudok hozzá szólni.

2016. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként akartam mondani, ezeket az infókat úgy kell feltúrni a legkülönbözőbb helyekről. a kereső segítségével kulcs szavak alapján. Sőt már évtizedekkel ezelőtt, amikor még nem is gondoltam, hogy szükségem lesz rá, már akkor is megfigyeltem mindent ami bármilyen tudomány ághoz tartozik, és most azt is előszedtem az emlékeimből és ezekből a sok különböző helyeken fellelt infó töredékekből és a tapasztalatból raktam össze azt ami végül segített rendbe jönni.


Ennek alapján már a szövődmény közvetlen forrását fel tudtam számolni, az ilyen forrásból szerzett és átdolgozott, újra gyúrt ismeretek és saját magamon való kísérletezés és a tapasztalatok segítségével. Különben lehet, hogy már fehér bottal járnék. Ezzel szemben most teljesen normális és éles jó a látásom közelre és távolra. A korábban sötétedő területen is szépen kitisztult és kivilágosodott már azóta. Szóval érdemes kitanulni, mert a diabétesz orvoslása nagyon elnyűtt konvenciók alapján történik. Ha engedtem volna már lézerrel megégette volna az orvos a retinát. helyette inkább a saját magam által kipróbált de orvossal felíratott koleszterin csökkentő segített. Csak szedni kell, mert sokan csak elolvassák a sok mellékhatást és inkább megvakulnak és szívinfarktus vállalják be, mint szedjék rendesen.

2016. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én inzulinos cukorbeteg vagyok 18 éve...
2016. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!