Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elhunyt személy elektronikus...

Elhunyt személy elektronikus levélcímét hogyan lehetne megtudni?

Figyelt kérdés
Facebook emlékoldallá alakításhoz lenne szükség rá, de a hozzátartozók, ismerősök közül senki nem tudja megmondani. Van más lehetőség ezt megtudni? Munkaadó sem tud segíteni. A személyi számítógépéhez nem férünk hozzá.
2016. aug. 2. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Akárkitől, akinek valaha küldött egy levelet, vagy aki írt neki egy levelet. Valószínűleg ott lesz a címjegyzékében.
2016. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk belépni úgyse fogtok tudni rá.
2016. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem nagy internetfelhasználóról van szó, és sajnos nem tudom kivel volt kapcsolatban, volt-e egyáltalán, vagy csak a facebook regisztrációhoz kellett a cím. Ha tudnék olyat, akinek a címjegyzékében szerepelne, akkor megkérdezném, de ezt már megtettem.
2016. aug. 2. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Bennnem is az merült fel, mint az egyik válaszolóban. Mit kezdesz a címmel? Jelszó akkor sem lesz.

Csinálj egy új oldalt és jelöld be az összes hajdani ismerősét.

2016. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit kell tennem, hogy megadom a címet. Kötelezően kitöltendő rész a facebook-os kérdőíven. A halotti bizonyítványt kell feltöltenem és megadni azt a címet, amivel regisztrált. Onnantól tovább nekem nem kell.
2016. aug. 2. 20:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Jelszó nem kell, nem akarok belépni, vagy használni a címet. De különben most olvastam, hogy ha igazolom, hogy meghalt, akkor zárolják a fiókot és kiadják a jelszót, de nekem az nem kell, csak maga a cím....
2016. aug. 2. 20:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez esetben érdemes lenne azt választanod, hogy megkapd a Facebook jelszavát, ugyanis a Facebook adatlapja tartalmazza az e-mail címét is.
2016. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem írjál az üzemeltetőknek, és küldd el a halotti bizonyítványt, meg olyan dokumentumokat, amelyekből látszik, hogy pl. hol dolgozott (azokat, amelyek megvannak a Facebookon is).
2016. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem voltam pontos, a gmail adja ki a címhez tartozó jelszót, nem pedig a facebook.


Következőnek pedig: ez egy angol nyelvű automatikus űrlap, amit el sem enged küldeni, amíg nincs kitöltve minden mező. Az üzemeltetőnek írni így nincs lehetőség.

Azért köszönöm a segítséget és az ötleteket.

2016. aug. 2. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
A Facebook ismerősök meg tudják nézni az e-mail címét.
2016. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!