Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minek köszönhető török fiúk...

Minek köszönhető török fiúk népszerűsége?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztaltam, hogy én korosztályomban (20 éves vagyok) népszerűek a török pasik.


Több lányt is ismerek, akiknek török barátjuk van.

Ezek a fiúk itt tanulnak Magyarországon egyetemen, vagy valamiféle cserediákok.


Én nyaraltam már Törökországban, némelyikük tényleg jóképű, de van egyfajta furcsa stílusuk, nagyon rámenősek.



2016. aug. 6. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is torok baratom van, de en kint eltem, ugy talalkoztunk. A torok fiukat nem szeretem, bar teny hogy igy is merfoldekkel ferfiasabb a legtobb mint egy atlag magyar ferfi (!) (akik az ilyen nyaralo zonakban elnek, azok viszont lokotok :D), viszont a torok ferfiak mar egeszen teszta. Abszolut szenvedelyesek, van egy fajta sarmjuk, nem szaladnak el a klasszikus ferfi szerepek elol, viszont a gondolkodasuk ettol meg egyaltalan nincs beszukulve es ugyanugy ertekelik, ha egy no tanult es torekvo. A csaladot tisztelik, de onalloak, es meg napestig lehetne sorolni (persze ezek csak az en tapasztalataim, es nem altalanositok, mert nem mindegyikuk ilyen persze, csak azt mondom hogy eleg nagy esellyel ilyet talalni kozottuk a legtobb esetben).
2016. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos szint alatt imponáló a gátlástalanságuk.
2016. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több köztük a jóképű (ez az ellenkezőjére is igaz), van egyfajta férfias sármjuk, ami nálunk egyre kiveszőben van, nagyon tudnak udvarolni, és tisztelik a nőket - a török, de minimum muzulmán nőket, de kis eséllyel, ha nőként és nem rongyként viselkedik, európai nő is elnyerheti a tiszteletüket. Persze ott vannak a turistáknak szépelgő fiúcskák, ha kaland kell jó, de ők ennél nem fognak többet akarni, arra kár játszani. De a mi korosztályunkban (22 vagyok) sokak keresik ezt, és mivel udvarlásban abszolút nincs párjuk, ha a lány nem kezd kötődni, ami necces, akkor szebb emlékeket hagynak, hagyhatnak, mint egy átlag magyar fiú (kivétel erősíti a szabályt). Többnyire fehérek, mégis mások, számunkra egzotikusak. És mint tudjuk, ami egzotikus...
2016. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!