Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A párom török és élettársi...

Kerubin kérdése:

A párom török és élettársi kapcsolatban szeretnénk itt élni Magyarországon . Hogyan tudna Ö ide jönni? Mi lenen ennek az első lépése? Ő még soha nem volt itt .

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

a török konzulátuson elmondják a letelepedés feltételeit

neki kell utána járnia


de úgy tudom az nem is engedett(Németo-ban élő törököket ismerek, x havonta haza kell menniük hosszabbítani a tartózkodási engedélyüket vagy mit, hiába dolgoznak élnek életvitelszerűen Németo-ban)


amúgy szívesen házasodnak a törökök(gondolom az állampolgárság miatt)nem is értem miért élettársi kapcs-ról van szó, de velük óvatosan, mert vmelyik török részen szokásuk a gyermeket asszem 5 évesen hazaköltöztetni(Törökö-ba) és nem érdekli őket, hogy az anya nem egyezik bele.

2015. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
*a házasodási szándékukat onnan tudom, hogy anno egy török szórakozóhelyen kb 5 török is megkérte a kezem egy éjszaka alatt..
2015. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1.nek .. ha nem tunt volna fel nem az anyagi és a megélhetési oldaláról tettem fel a kérdést ..

2. Köszönöm válaszodat Istenigazából én szeretnék még várni a házasságkötéssel de ha más módja nem lesz akkor összeházasodunk ,csak mint mondják lakva ismerni meg az embert ... Igen Ankarát fogom felhivni és ott útbaigazítanak .Csak gondoltam van itt valaki aki hasolno helyzetben van vagy volt ..

2015. dec. 27. 15:59
 4/20 A kérdező kommentje:
igen ez igaz ,hamar szerelembe tudnak esni ..
2015. dec. 27. 15:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

lakva sem fogod kiismerni..


barátnőm pl 5 évig volt együtt egy török sráccal, amikor a srác elé állt azzal a kéréssel, hogy nem e megházasodna a testvérével, mert súlyos beteg és másképp nem műtik meg az országban..

2015. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

dehogy szerelem

írtam hogy az állampolgárság kell nekik, máskülönben nem tudnak letelepedni

2015. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi buta és naiv kislány van...

Csak az EU-s útlevél kell neki!

2015. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze ,van aki csak ez miatt jönne ide a letelepés miatt ,de nálunk teljesen más a szitu ,persze ezt itt nyilvánosan nem fogom részletezni de ami kapcsolatunk már annyi mindent kibírtamit amit egy itt levő férfi és no nem tett volna meg és nem csinálta volna végig ..
2015. dec. 27. 16:10
 9/20 A kérdező kommentje:

Ismételten megkérem a kedves válaszadókat ,saját negatív veleményüket tartsák meg maguknak ..

és mellesleg buta sem és kislány sem vagyok már ..Aki érdembeli választ nem tud adni a feltett kérdésre kérem ne irjön .


Köszönöm

2015. dec. 27. 16:13
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Persze, tudjuk. A ti szerelmetek igazi, mint ahogy mindenkié igazi. Aztán pár év múlva te is itt fogod kérdezgetni, hogy mit tegyél, mert a török pasid lelépett mellőled Németországba, vagy épp elvitte a közös gyereketeket is magával, mit tegyél? Rosszabb esetben meg olvassuk, hogy anyád kerestet a rendőrséggel, mert rég eladtak téged egy ankarai hárembe. Meg majd megtapasztalod, hogy a muszlimban csak kuss van, jogaid nincsenek.

De fel a fejjel, rosszindulatú, meg irigy vagyok, és különben se látok bele a dolgaitokba.

2015. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!