Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ki az erősebb az...

Szerintetek ki az erősebb az Espada vagy az Akatsuki? ja és hozzá téve vezért is az espada oldalán Aizen az akatsuki oldalán Madara és szerintetek melyk a jobb szervezet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 15:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Nekem az Akatsuki
2016. aug. 9. 17:02
 2/2 anonim válasza:

Bár késön válaszolok de azért válaszolok.


Szerintem az espada, mivel Aizen halhatatlan a Hōgyoku általi végső evolúció után, és szerintem a genjutsuk sem hatnának rá, max a pecsétek, bár így Madara vagy Itachi könyedén le pecsátelhetné amenyiben ismernek olyan technikát, de valoszinüleg nem, mert soha nem látak még hozzá hasonló élölényt.

Az is kérdés hogy egyáltalán megtudják-e sebezni Aizenéket tekintve hogy csak Zanpakutō vagy kidoval lehet megsebezni öket, és ne felejtsük el hogy egy átlag ember elporlad Aizen közelébe, még akkor is ha rendelkezik lélekenergiája.

2020. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!