Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire,...

Csak engem zavar ennyire, hogy minden ismerősömnél 50+ meg 100+ lájkot látok, a saját dolgaimon meg max 30-at?

Figyelt kérdés
Egy csomóan (a többség) össze-vissza leszólta a külsőmet és ez nyilván sz*rul esett.. nagyon önbizalom-hiányos lettem az évek alatt és ez nekem tényleg nagyon rossz hogy mindenkinél egy csomó lájk, komment van hogy jajj de faxa, én meg... ja.. akár kép, akár valami kiírás, bármi.. változtattam a stílusomon úgy hogy nekem ez így most még jobban bejön erre még kevesebb pozitív visszajelzés jött.. ez nagyon nem jó... semmilyen téren.. nem azt mondom hogy egy lájkvadász izé vagyok, vagy az akarok lenni.. de jó lenne ha valaki azt mondaná a páromon kívül hogy "b*szod, jól nézel ki" mert konkrétan rajta kívül nobody... csak én vagyok ilyen ezzel kapcsolatban? :/
2016. aug. 11. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ego wars
2016. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? De... Komoly?
2016. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1# nem ego. önbizalom. ami mocskosul nincsen. és még így sem kapok visszajelzést h legalább az lenne jó amiket feltöltök arra a nyomi közösségi cuccra.. pl képek. gifek amiket csinálok (nem magamról). "motiváló" szövegek. blog posztok.. stb.. más meg 50+ lájkot (vagy többet) kap arra, hogy kiteszi hangulatnak hogy "Őrült hangulatban van"... szóval igen, komoly.. (amúgy 15f)
2016. aug. 11. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Istenem...konyorgom, baratnod van, akinek bejossz, megis mit rinyalsz? Nekem vannak 80-100 likeos kepeim, nem szolnak be a kulsomre, cukinak tartanak, megis egyedul vagyok. Tudod, milyen orommel eladnam a like-jaimat valakiert, aki szeret es nem csak barat vagy flortolgetnivalo vagyok neki? Amugy amikor baratom volt, akkor epp en is csak 30-40 db-t kaptam, megis boldog voltam, mert tudtam, hogy valakinek igy vagyok tokeletes.
2016. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
épp szakítani készülünk. a távolság miatt. és ő már talált mást. már 2 hete. és 2 hónapja vagyunk csak együtt. szóval...... ja. ezért "rinyálok".
2016. aug. 11. 22:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Igenis rinyalsz, meghozza pitianer dolgokon. Egyebkent 2 honapos kapcsolat 15 evesen teljesen normalisnak szamit, nagyon sok mar 3-4 het utan tonkremegy. Arrol nem is beszelve, hogy meg ha most szakitotok is, akkor is volt valakid, aki szeretett es elfogadott es lesz is meg. De csak ha normalis vagy, mert a magukat likeokban mero embereket minden epeszu messze elkeruli es szanalmasnak tartja.
2016. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mégis ahogy látom azok a legkedveltebbek. és én arról "rinyáltam" hogy k*rvára nem kapok pozitív visszajelzést Semmiről, más meg arról is kap egy rahedlit, hogy banán alakút szart. és miután 3 nap és születésnapom lesz ez a szakítás nem jött vmi jól. főleg h a "kapcsolatunk" ideje alatt is már járkált azzal a vkivel. csak épp "elfelejtett szólni". De köszi hogy egy igen/nem kérdésre ilyen bő, normális válaszokat kapok :)
2016. aug. 11. 22:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja ertem. Szoval te azok koze akarsz tartozni, akik 500 likeot kapnak, mert agyon vannak sminkelve, kitoljak a csocsuket, a fiuk meg bokaig letolt gatyaban felmeteres ecsethajjal, telefonnal a kezukben csucsoritenek anyuci retkes furdoszobatukreben. Merthogy ezek kapnak ilyen sok tetsziket. Biztos en vagyok a maradi, de szerintem egy normalis kepeket felrako ember sokkal tobbet er es tokmindegy, hany likeot kap. Aki ezek alapjan valaszt part, azzal meg te komolyan foglalkozni akarsz, erdemesnek tartod arra, hogy lealljal vele?
2016. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent hany ismerosod van? Mert 100-nal a 30 like jonak szamit, a 100 likeosoknak meg rendszerint min. 300 ember van bejelolve (persze a felet nem is ismerik, de hat a like az "kell")
2016. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez rengeteg dologtól függ. Aki közvetlenebb, hízelgőbb, s-ggnyalósabb, sűrűbben posztol és oszt meg magánéleti dolgokat, több ismerőse van, az MINDIG több lájkot fog kapni. Nehogy már lájkokban mérd az értékedet.
2016. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!