Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az az ember akit...

Milyen az az ember akit mindenki szeret mármint jó barátai vannak, szeretnek vele csevegni az emberek stb. Társasági ember?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Felszínesnek nevezném inkább. Én nem szeretem az ilyet.
2010. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez nem feltétlen felszínes. énis ilyen vagyok :D sok barátom van, sokmindenki szeret (nem nagyképűségből), énis sokmindenkit szeretek, kb mindenkivel eltudok valamiről beszélgetni. szerintem ez azért van mert az ember nyitott új dolgokra, szeret másokat megismerni, barátkozni. társasági ember magyarul.
2010. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetnék én is közlékenyebb? Pl ha nem ismerek a társaságot akkor szótlan vagyok.. Meg amúgy sem vagyok olyan, h mindenkivel beszélek stb.. sajnos..
2010. ápr. 19. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen, de nem is akarok. Bennem pl sokan ezt szeretik. Hidd el, nem állna jól a mindenkivel elcsevegés, sokan feltűnősködésnek vennék a részedről.
2010. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!