Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy társasági és egy magába...

Egy társasági és egy magába forduló ember között lehet harmonikus kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha az egyik fél szívesen jár el másokkal, akár a párja nélkül is, a másik fél viszont inkább egyedül szeret lenni, nem igazán érzi jól magát társaságban, akkor lehet közöttük harmonikus kapcsolat? Vajon a kompromisszum megoldja?
2011. júl. 5. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Van rá sok példa a környezetemben.
2011. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Lehet,de nem sokáig-tapasztalatból írom.
2011. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Amíg az egyik eljár a barátaival, a másik otthon marad egyedül, majd ha az egyik hazaért, közösen is töltenek időt.

Egészen addig működik, amíg az egyik nem akarja rákényszeríteni a társaságot a másikra, ő viszont továbbra is jár társaságba, a másik pedig nem várja el, hogy az egyik otthon kuksoljon vele.

2011. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, ha az aki otthon marad nem bánja, hogy a másik nélküle megy el, és nem marad inkább otthon vele. Bár én magamról nem tudnám elképzelni, hogy működne, én vagyok az otthonülős, és szintén nem túl nagy társaságkedvelő embert választottam. Ez működik, de volt már az ellenkezője is ami nem igazán tett boldoggá.
2011. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, de elõbb-utóbb kudarcba fulladhat.
2011. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet, én igénylem a társaságot, hogy sok mindenkivel beszélhessek, a párom ezt nem bírja megérteni. Meg én alapból imádok kirándulni és közben ismerkedni, új helyeket keresni, sajnos a párom ebben sem partner. Pedig én nagyon szeretnék vele eljárogatni, gondolom ez meg érthető is.
2011. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

lehet,egy ideig...

utána már csak látszat

tapasztalatból mondom


amig szerelem,amig ég a láng addig oké,de amint beköszöntenek a hétköznapok,onnantól...

2011. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet! És ez sajnos tapasztalat!

A bulizós egy idő után elunja , hogy a párja sosincs vele (vagy csak ritkán, de akkor se bulizik);az otthonülősnek meg rosszulesik, hogy a párja egy buli kedvvért ki-kimaradozik.

Ha mindkét fél képes a kompromisszumra (pl. a bulizós fél hetente csak 1x bulizik és nem hajnalok hajnaláig; vagy az otthonülős elviszi legalább egy héten egyszer a párját moziba, sétálni, kirándulni) akkor igen, esélyes lehet a dolog. De ehhez hatalmas szeretet és odafigyelés kell!

2011. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!