Mi ez a neo-kun dolog?

Figyelt kérdés
Nemrég eltöltöttem egy hetet Győrben, és, vegyes szájízzel távoztam. Volt pár alak egy kocsmában, akik letámadtak azért, mert neo-kun hamis identitást vettem fel csak azért, hogy ne legyek magyar. Aztán végig kellett hallgatnom, hogy igazi kunok nem élnek Magyarországon, és semmilyen más ázsiai keverék, turanid vagy mi egyéb, és azzal, hogy neo-kun hamis identitást veszek magamra és megbontom az országot. Mindezt azért, mert húzott szemem, sötét hajam, sötét szemem, és kiálló magasan fekvő járomcsontom van. Szinte az egész családom - 2 nagypapa és 1 nagymama - az 'alföldi' név alatt futó 'rasszra' hasonlít, de nagyon. Eddig ezzel annyira nem volt dolgom, hogy jómagam sem tartottam furcsának ezeket a vonásokat, itt sem gyakori, de egyáltalán nem érdekel, hogy milyen embertípusba tartozom. Ha kérdezik, magyar vagyok, véletlenül sem cserélném semmire a magyarságomat, nem tudnék külföldön élni, és büszke vagyok arra, hogy magyarnak születtem. Itt, a Bács-kiskunban életemben nem találkoztam se kun, se neo-kun indentitással. Eltudná nekem magyarázni, hogy ez mi? Valamint ez a 'rasszizmus', ugye csak egy kivételes eset volt?

2016. aug. 20. 15:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Eltudná nekem valaki magyarázni, hogy ez mi?*
2016. aug. 20. 15:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
El tudná nekem valaki magyarázni, hogy ez mi?**
2016. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

No fene!

Köszönöm a korrigálást.

2016. aug. 20. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mire is vagy kíváncsi?


1) Egy kocsmában megpróbáltál hülyére venni pár alakot azzal, hogy egy nemlétező nép tagjának adtad ki magad.


2) Aztán ők meg nem hagyták magukat, és elkezdtek téged cinkelni. Ez így szokott lenni, ilyen esetben ez a szokásos eljárás. Eddig stimmel a történet.


De most ezek után miért is fáj neked a világ?

Itt kezdem nem érteni a történetet.

2016. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon élnek kunok. Én is az vagyok. A kocsmában pedig piát lehet kapni, nem igazságot. Miért nem hagytad ott őket?
2016. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Magyarországon élnek kunok. Én is az vagyok."


Akkor pedig tudod kell, hogy neo-kunok viszont nem élnek, ugye? ;)

2016. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!