Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Karácsonyozik valaki egyedül...

Karácsonyozik valaki egyedül idén? Vagy karácsonyoztatok már egyedül valaha?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szentestét már legalább 10 éve egyedül töltöm.
2015. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van esély az ideire is. Tavaly is egyedül voltam, a szakmámmal jár. Kamionsoför vagyok.
2015. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mandy1408 ***** válasza:
Ha a társas magány mond neked valamit, akkor mondhatom, hogy igen. Fizikailag mindig van itt valaki, de inkább teher... De nincs semmi baj az egyedülléttel. Túlértékelik ezt a karácsonyozást. Pont ezért lesz a vége mindig valami katasztrófa.
2015. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak körülöttem ,de amúgy is csak egyedül vagyok a szombámban zenét hallgatok és játszok :D és nem gyerek vagyok mellé
2015. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ququcs válasza:
Igen én, de remekül meg vagyok. Van telefon, van Skype és már is van társaságom. Zenét hallgatok, olvasok stb. Nem tragédia, csak egyesek azt csinálnak belőle!!
2015. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Volt már ilyen többször is, pár éve. A karácsonyt is, szilvesztert is. Megpróbáltam úgy tekinteni rá, mint egy sima hétköznapra, de ahogy bekapcsoltam a tv-t vagy megnyitottam a vízcsapot egyből rámzúdultak az "otthon, béke, család, szeretet" jelszavak. :D
2015. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Iden dolgozom 24-en es csak 25-en reggel megyeke haza. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Szerencsere tudok skype-ni parommal illetve filmmaratont tervezek. Illetve mivel elore tudom a munkarendem minden csaladi esemeny tervezheto. Ha a jo oldalat akarom nezni legalabb kimatadok az elokeszuletek stresszes reszebol! :-)


Amugy meg ne bankodjon az aki egyedul tolti az unnepeket, minden elmulik egyszer! :-)

2015. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rengetegszer! Imádtam! Kikapcsoltam a telefonom, körberaktam magam kajával, piával, ölembe vettem a notimat és ki sem másztam az ágyból 2-3 napig, max a klotyóig. :D
2015. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!