Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire számíthatok A Szent...

Mire számíthatok A Szent Johanna Gimi 8. részében? Többi lent

Figyelt kérdés
Nincs bent a könyvtárban régóta, és online sem találom. Valaki tudna linket küldeni,vagy legalább egy kis részletet leírni arról,hogy mire számítsak? Már nagyon érdekel,de kb 1 hónapja nincs bent a könyvtárban

2016. aug. 23. 10:10
 1/2 anonim válasza:
2016. aug. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenki nagyon a tovább tanuláson és a jövőn gondolkodik, van akinek könnyebben, van akinek nehezebben megy. Még több vicces helyzet, de most már komolyabb kérdések is felvetülnek az osztályba. A barátságok és a kapcsolatok jobban elmélyülnek, pár apróság változik csak. Én a végén elsírtam magam, mert sajnáltam, hogy vége, és azért is, mert tudtam, hogy hasonló érzés lesz, mikor elvégzem a gimnáziumot és mindenki szétrebben. Nem akarok semmien poént lelöni, ezért írtam burkoltan. Én 3 éve olvastam és most olvastam el újra az egészet, a 8/1. végefele tartok.
2016. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!