Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csalódtál már kellemesen...

Csalódtál már kellemesen olyan emberekben akikkel nem voltál jó viszonyban? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Pl.: beszólogatós osztálytársak,vagy unalmasnak tűnő zárkózott emberek,satöbbi
2010. ápr. 20. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
általánosban volt egy csaj akinek mindenki beszólogatott néha még én is mivel úgy viselkedett mint egy idegbeteg meg a higiénia se volt az erőssége amit kábé 3 m-es körzetében le se tudott volna tagadni de aztán meg ő lett a legjobb barátnőm miután beszélgettem vele egyszer és tök jól elvoltunk nem szabad anélkül ítélkezni hogy nem beszéltünk valakivel személyesen! azt hisszük akkoris ismerjük az illetőt hacsak kivülről látjuk pedig ez nem igaz! teljesen más hogyha saját magunk beszélünk vele
2010. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Volt egy osztálytársam alsóban, akit 5., 6.ban nem bírtam, mert azt hittem hogy nagyon beképzelt és lenéző. Aztán most(11.ben) egy táncegyüttesbe járunk és teljesen az ellenkezője lett, abszolút szerény lány, mindenkit pozitivan néz, figyelmes.. mondjuk itt a lány változott, tehát meg tudnak változni az emberek gyökeresen annak ellenére hogy az emberek azt mondják hogy nem :)
2010. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ma meglepő módon remekül elbeszélgettem egy fiú osztálytársammal,aki máskülönben állandóan szekál. Teljesen meglepődtem,de örülök,legalább most tudom hogy van egy ilyen énje is:D
2010. ápr. 20. 19:42
 4/5 anonim válasza:

IGEN! Gimiben 2 osztálytrásammal is előfordult, az egyik egyébként a legjobb barátom lett :) szegény azóta se tudja hogy eleinte ki nem állhattam... :)

szóval úgy volt hogy 9.be összekerült az osztály kialakultak baráti társaságok. És én az egyik fiút nagyon nem bírtam!!! Már meg sem tudnám mondani hogy miért, de kifejezetten utáltam barátnőmmel. És akkor valamikor 10.ben kiderül hogy irtó jófej!!! és nagyon rendes! Olyan lelkiismeret furdalásom volt hogy csak úgy leírtam anélkül hogy megismertem volna.. és már 3. éve ő a legjobb barátom! :)

van egy lány az osztályban, róla most 12. évvégén derült ki hogy mennyire jófej! Ha újra kezdhetném biztos hogy barátkoznék vele :D pedig évekig iszonyatosan utáltuk egymást, a fennt említett srác miatt :D

szóval előfordul ilyesmi! :) 17/L

2010. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csalódni csak egyféleképpen lehet, kellemes csalódásról még nem hallottam.
2010. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!