Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szűnik meg minden jó?

Miért szűnik meg minden jó?

Figyelt kérdés
Évek óta nincsen Budapest parádé. Idén utoljára rendezik meg az OSG-t. Bezárt a vidámpark. Értem én, hogy az emberek nem szeretnek szórakozni, meg nincsen pénzük szórakozni, meg idejük, de és ezelőtt volt? Ez még kevés szerintem. Tudom hogy dübörögnek a nagy fesztiválok, mint BalatonSound meg Sziget meg ezek, de ezt meg nem engedheti meg mindenki, és szerintem nem volt gond a Bp parádé meg az OSG látogatottságával sem. Nem csökkent a színvonala, mint a Valóvilágnak. Akkor mi a gond?

2016. aug. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Azert szunik meg mert nincs eleg erdeklodo ami eltartana oket.
2016. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változik a világ. A Parádé az tényleg jó volt (bár akkor volt is értelmes közönség hozzá, nem tinik), de az (F)OSG nevű ovis találkozóért nem kár.
2016. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 trebor93 válasza:
Valaminek viszont fel kell hogy váltsa...szerintetek milyen nevű hasonló beállitottságu fesztivál lesz jövőre?
2016. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De volt érdeklődés mindre. OSG ízlések és pofonok, hogy kinek mi tetszik, én speciel nem a többi nézőért mentem, hanem az előadók miatt. És nagyon jól éreztem/éreztük magunkat kint, úgyhogy kár érte. Állítólag OSF lesz, ha lehet hinni a híreknek, Offline Sport Fest, de még nem hallani róla semmit, pedig itt lenne az ideje..

Azóta megszűnt a Hotdog ifjúsági közösségi oldal is, mert a Fb megette.. Szomorú.

2017. aug. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!