Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell figyelni egy fényképe...

Mit kell figyelni egy fényképen ahhoz hogy tudjam nem valós?

Figyelt kérdés
Barátnőm jelezte előre ne vegyem komolyan.Feltett facebookra egy fotot hogy azzal a pasival volt a balatonon.Miből látni(a fenykepen magán) hogy nem ő fotózta az illetőt hanem pl. netről tőltőtte le?
2016. aug. 25. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden képnél más és más, de többnyire a részletekben rejtőzik az ördög. Szóval rakd fel a képet, úgy biztosabb válaszokat kaphatsz - látatlanban senki sem fog tudni semmi érdemlegeset mondani a képpel kapcsolatban. (Esetleg tudom javasolni, hogy paintban tégy egy fekete karikát az arcára mindkettőjüknek, hogy ne lehessen felismerni őket, de a kép többi részét ne bántsd.)
2016. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor nem photoshoppolt a kép,hanem talált valahol egy fotót ami a Balatonon készült,és látható rajta egy idegen.Tehát a fotón semmilyen utólagos módosítás nincsen.(Először én is félreértettem a kérdést.)Talán azt lehetne megnézni,hogy a barátnőd által korábban a saját eszközével készült képek színvilága/felbontása mennyire hasonlít erre a képre?
2016. aug. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!