Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyek a legveszélyesebb...

Melyek a legveszélyesebb helyek Budapesten, pl: ahol a legjobban oda kell figyelni az értékeinkre, zsebtolvajok miatt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

A zsebtolvajok a tömött buszokat, villamosokat, metrókat szeretik, ott úgyis annyian nyomódnak hozzád hogy egy kéz nem oszt nem szoroz.


Ellenben a legveszélyesebb helyek nem ezek, hanem ahol nagy esély van arra hogy megvernek, kirabolnak, ilyesmik.

A prímet a nyócker gettója viszi (Üllői út - Orczy út - Rákóczi út - József körút által határolt terület), de Kőbánya-Alsó környéke vagy Csepel egyes részei sem a legjobb helyek a békés esti sétához.

2014. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%
Parlament
2014. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor a zsebtolvajok ezeken a helyeken tanyáznak ?
2014. ápr. 9. 21:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Zsebtolvajok a zsúfolt helyeken vannak, metrón, villamoson, stb. Még az elegáns Váci utcában is sok van, mégsem veszélyes hely (:

A közbiztonság alapvetően a sűrű VIII, X-XX-XXI. kerületekben rosszabb.

2014. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Belváros, plázák és környékük, aluljárók . Utáltam ott élni...
2014. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Bp, VI. ker. Jókai utca (MSzP székház) :)
2014. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A plázák közül a Duna Plaza a legputribb hely. Ott lopták el a táskámat, a biztonságiak meg nem csináltak semmit.

A garázsában feltörik az autókat, a biztonsági személyzet meg asszisztál a bűnözőknek - nyilván nem ingyen.

A mozijegyhez járó ingyenes parkolást meg benyelik, kifizettetik veled, aztán ha reklamálsz, megint nem történik semmi.


Nagyon vigyázzatok ott az értékeitekre, parkolni meg ingyen lehet a szemközti lakótelepen.

2014. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Illatos/Gubacsi sarok, nyócker belső része, Szabolcs utca, Szabolcs köz, Nyugatiba tartó vágányok alatti alagút, Pesterzsébet egyes részei, Kőbánya alsó környéke, IX ker déli része.

Zsebtolvajok tömött villamoson, buszon fordulnak elő, de nem jellemző annyira.

2014. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Amit én tapasztaltam a legveszélyesebb én szerintem 10 kerület hős utca , meg a Lujza utca 8 ker .
2014. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
52%
jujj meg elfelejtettem 18 kerület havanna lakótelep .
2014. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!