Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha iránba szeretnék költözni,...

Ha iránba szeretnék költözni, az afgán párommal a későbiekben, tudnak velem valamit csinálni mert europai vagyok?

Figyelt kérdés

Mind a ketten attól félünk (a családja is) hogy mert o eleve afgán, én europai vagyok de felvettem a muszlim vallást, viszont iránban szeretnénk élni, akkor velem, vele, vagy az o családjával tudnak valamit csinálni?

Sértő, vagy bántó válaszokat kérlek mellőzük én tényleges információkért jöttem nem arra vagyok kiváncsi hogy ilyen meg olyan szar vagyok mert ezt akarom stb. Köszönöm :)



2016. aug. 27. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Annyira el lesz zárva a külvilágtól, hogy azt sem fogják tudni, hogy létezel. Ha meg nagyritkán elhagyhatod a házat, a burka alatt úgysem fog látszani, hogy európai vagy. Az akcentussal tudnál csak lebukni, de majd a férjed beszél helyetted, egyedül úgy sem mehetsz sehova.
2016. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt minden bantastol mentesen, de nem itt kene megkerdezned. Kicsi az esely ra, hogy innen barki is Iranba koltozott az afgan parjaval. De annyi bizonyos hogy ott nem fogjak rajtad latni hiszen nem is nagyon mehetsz sehova a ferfi kiserod nelkul, illetve a megfelelo ruhazat nelkul.

En a helyedben mindenkepp meggondolnam ezt a koltozest. Lehet mashol is elni mint elmaradott orszagokba, ahova igazan egyikotok sem tartozik.

2016. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es megnyugodtam, es a csaladja miatt megyunk oda mert vallalkozasuk van vagy mi en se tudom pontosan es hat igen:)
2016. aug. 27. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azert nagyon felelotlenul hangzik ne haragudj hogy konkretan azt sem tudod mi lesz ott. Csakis akkor koltozz egy masik orszagba ha veszhelyzet eseten azonnal el tudod magad latni, van penztartalekod amibol azonnal tudsz repjegyet is venni akar vagy szallast intezni magadnak (mondjuk egyedullallo nokent erre Iranban nem sok eselyed lesz). Igy hogy "hat vallakozasuk vagy nem tudom mi van ott", inkabb sehova se menj mert egyszeruen veszelybe kevered magad.
2016. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A ferje engedelye nelkul nem hagyhatja el az orszagot,sot meg utlevelet sem kaphat.

Azota tortent valami?

2018. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!