Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha meglátod, hogy egy embernek...

Ha meglátod, hogy egy embernek vágások vannak a karján az negatívan befolyásolja a róla alkotott véleményedet?

Figyelt kérdés
Helyesbítek: régen vagdosta magát, de már csak a hegek látszódnak.
2016. szept. 8. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos fenntartással állnék hozzá.
2016. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha csak a hegek, akkor nem. :)
2016. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavarna. Nem tudhatod, hogy miert vannak. Nekem is pl olyan, mintha ossze lett volna vagdosva, kozben meg csak mindig ilyen kis bena voltam es tiszta sebhely. Pl van macska harapas nyoma, uvegszilank nyoma, esesek, egyszer neki loktek egy uvegajtonak, betort, es szetvagta a kezem, vagy daraboltam dinnyet es megcsuszott a kes, felhasadt a kezem... sosem volt meg belole hatranyom, megjegyzeseket se kaptam.
2016. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem valamilyen szinten biztosan negativabb velemenyem lenne rola, mint masokrol.
2016. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Pl van macska harapas nyoma, uvegszilank nyoma, esesek, egyszer neki loktek egy uvegajtonak, betort, es szetvagta a kezem, vagy daraboltam dinnyet es megcsuszott a kes, felhasadt a kezem... sosem volt meg belole hatranyom, megjegyzeseket se kaptam."


Azért az ilyen nyomokat - pláne a macskaharapást!!! - nem olyan nehéz megkülönböztetni a "depis" vágások nyomaitól!

2016. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4, milyen vilagbol jottel?

Nem tudhatod, hogy miert vannak. - de nagyonis lehet tudni, amikor egy hulye tini (mar bocs, de jobb szot nem kapok) osszevagja magat nem ugy nez ki mintha elesett volna.

2016. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!