Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja egy...

Mennyire befolyásolja egy adott emberröl alkotott véleményedet fogainak állapota?

Figyelt kérdés
Üzleti és szerelmi téren is. Ha mondjuk egészséges csak csálé, vagy hiányzik, vagy ha látszik, hogy szuvas,de nincs megcsináltatva.
2011. márc. 11. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Leírom saját véleményem,h egyértelmübb legyen mire gondolok. Szerelemben elviselem az enyhén csámpás fogakat, de hiányos,rossz fogazatnál igénytelennek gondolom akarva akaratlanul a másikat és zavarna. Üzletben sokkal megnyeröbb egy ápolt fogazatú. Rossz fogú emberröl azt gondolnám nem érdemes vele üzletet kötni,mert akkor ott sem törekedhet akkora tökéletességre.
2011. márc. 11. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nem jön be. Az nem baj, ha nincs épp hollywoodi mosolya, kicsit ferdék és sárgák a fogai, de ha nagyon igénytelen az elég visszataszító tud lenni, minden téren.
2011. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem arról akinek hosszabb ideig hiányzik egy-két foga, hogy önmagával szemben igénytelen. Ha csak egy kicsit csálé arról nyilván nem tehet. Egyébként meg nem mindenkinek hófehér a fogának az alapszíne, tehát ha egy kicsit sárgább arról sem feltétlenül tehet. Arról viszont igen, ha valaki hosszabb ideg nem megy el leszedetni a fogkővét.
2011. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem jön be. Üzleti szempontból nem érdekel. De szerelmi téren... Ha csálé az mondjuk nem baj. Ha minden más rendben van. A többi az igénytelenségre utal.
2011. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szín tekintetében elég elnéző vagyok. Ennek az az oka, hogy például nekem is alapból sárgás színű a fogam, próbálkoztam fogfehérítéssel, de nem lehetett kifehéríteni, hiszen az alapszíne sárgás.

A rossz fogak kérdése is necces. Anyukám például úgy járt, hogy belülről szuvasodtak a fogai, nem látszott, nem volt érzékeny, semmi. Aztán egyszerre nagyon sok fogán kijött a dolog. Azt megcsináltatni horribilis pénz volt (volt amit lehetett tömni, de nem mindet, azokat ki kellett húzni és cserélni), és bizony nem tudott előrántani a zsebéből hirtelen többszázezer forintot. Így aztán vagy másfél év volt, mire rendbe tudta rakatni a fogait, addig úgy kellett járjon. Nem igénytelenségből, hanem egyszerűen anyagi okokból.

Szóval a fene tudja... nyilván alapesetben az ember nem így jár, de hát vannak speciális esetek is.

2011. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem befolyásol. Én is igénytelennek tartom, ha valakinek hiányzik feltűnő helyen egy-két foga. Bár sajnos nekem is letörött úgy egy fogam, hogy muszáj volt kihúzni (jobb oldalon alul hátulról a 3.), és mivel egészséges mellette az összes fogam (tömött fogam is csak 3 van), nem akarom az ép fogaimat egy híddal roncsolni, így sajnos én is ebben a cipőben járok. Csak reménykedem, hogy az nem olyan feltűnő hely, és hogy nem látszik, ha beszélek, hogy van ott egy kis "szünet". Engem is zavar, de ezt csak műgyökér beültetéssel lehetne pótolni, az pedig egy vagyon, és időben is nagyon sok, és állítólag még fájdalmas is.

Szerelemben... A páromnak elég sok a tömött foga, és kicsit "csámpás" a fogazata, de attól még szeretem, és ezen nem múlik semmi. :)

2011. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!