Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozna velem?

Hogyan barátkozna velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban akivel elég egyféle ízlésem van. Hasonló ruhákat hordunk meg ilyenek. De ő népszerű és sok barátja van. Van egy olyan barátnője akit én régebbről ismerek és nem kedvel annyira. A lényeg az lenne hogy hogyan hívhatnám fel a figyelmét arra hogy hasonlítunk (nem merek oda menni hozzá mert félek hogy elzavar vagy kibeszél annak a barátnőjének akivel ugye nem vagyok jóban) vagy hogyan beszélne velem. Van pár osztálytársam akik szintén a barátnői és népszerűek. Velük jóban vagyok bár nem beszélünk olyan sokat egymással. Nem tudom hogyan de nagyon szeretnék a lány barátja lenni és szeretném hogy a másik barátnője is megkedveljen aki eddig utált.

A lánnyal már egyszer beszéltem de nem hiszem hogy olyan jó benyomást keltettem volna. Annyi volt az egész hogy a közös óránk előtt oda jött hozzám és beszélgetünk meg utána órán együtt ültünk meg együtt mentünk a buszmegbe elköszöntünk volt ölelés meg minden, de azóta semmi. Még csak észre sem vesz. A lényeg hogy nagyon szeretnék a barátnője lenni vagy esetleg kicsivel később az egyik legjobb barátnője aki elhív magával sétálni vagy beszélgetni suli után vagy együtt elmennénk valahova..... A népszerűséggel kapcsolatban pedig, hogy szeretnék magamnak egy instagram meg twitter oldalt, vagyis már az oldal megvan de nem merek képeket feltölteni mert félek, hogy kinevetnek vagy nevetség tárgyává tesznek (nincs önbizalmam)



2016. szept. 9. 16:45
 1/3 anonim válasza:

Az önbizalom hiany az nagy gond de ha nem toltesz fel kepet soha nem is fog kiderulni hogy kicikiznek e vagy nem amugy meg ha kiakarnanak akkor mar szerintem megtettek volna szoval szerintem tolts fel kepet aztan meglatod a lannyal meg baratkozz beszelges vele es ne erdekeljen az utalod had utaljon ha neki jo ez mert fosztanad meg tole xD kerdesed van irj.


20/F (Bocs telorol vagyok)

2016. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen minden suliban van olyan aki nepszeru es aki nem nepszeru de attol meg legyen onbizalmad ! Rakj fel egy kepet es nezd meg a valaszokat ne felj ! Es azzal a lannyal akarsz baratkozni akkor ne legyel beszari odamenni mert akkor ebbol nem lessz semmi..... Nincs mas baratnod ?
2016. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nincsenek barátaim.(mondhatni) életképtelen gyökér vagyok, és a napokban tudtam meg, hogy utál. Nem tudom miért mivel semmit nem tettem ellene egyszer beszéltünk és utána semmi nem volt... Szóval nem tudom miért utál, mi baja van velem de ez van...
2017. febr. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!