Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig is jobban kijöttem a...

Mindig is jobban kijöttem a fiúkkal. De mióta barátom van nem tartom a kapcsolatot velük, hiszen nekem se esne jól! Így egy kicsit magányos vagyok. Esetleg nincs olyan fiú aki meleg és szívesen barátkozna velem? 17/L

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
miután a pasid miatt otthagytad a barátaid így nincs.
2014. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a gond volt azokkal a barátokkal, hogy ők többet éreztek :) a lány barátnőm pedig hátat fordított nekem. (nem csak a barátom miatt, ha nem mert tanultam az iskolába…)
2014. dec. 12. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"az a gond volt azokkal a barátokkal, hogy ők többet éreztek :) "


Akkor azok egyoldalú barátságok voltak, amiket jobb eleve felszámolni, nem?

Ha meg netes barátokat keresel, azoknak nem is kell feltétlenül melegeknek lenniük, vagy a pasid így is féltékeny lenne?

2014. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tényleg jobb lett volna :/ :) féltékeny lenne :) és nem akarom ezzel elrontani a kapcsolatunkat :) mert sokat jelent nekem, ő tényleg jó barátom is egyben, csak néha vannak olyan dolgok amit nem feltétlenül tudok vele megbeszélni, pl ha róla van szó! :)
2014. dec. 12. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak chat oldalak, ahol külön szobájuk van a melegeknek. Régen én is beszélgettem velük, voltak jó arcok.
2014. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
linkelnél oldalt? :)
2014. dec. 13. 09:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval a pasidról való siránkozást kellene meghallgatni? :D És nekem, mint meleg fiúnak szerinted mi a jó ebben? Ha kipanaszkodtad magad, majd lepasszolsz, mint a régi barátaidat?
2014. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jajj nem úgy értem :) nem síránkoznék :) csak tényleg jó lenne egy jó barát, mint fent is említettem, ők többet akartam, a lány barátnőm..meg..az hagyjuk :)
2014. dec. 13. 09:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Összesen kettő (ismétlem 2) olyan lány van, akivel baráti viszonyt ápolok. De tudod, ők nem az alapján kezdtek el velem barátkozni, mert meleg vagyok :) Voltak persze sokan akik barátkozni akartak, mert "pfűűű de jó lenne egy meleg srác, aki nem mászik rám" - na az ilyen barátságokból lett a nagy semmi. Szóval bocs, ha szkeptikus vagyok...

Szerintem nem meleg pasit kellene keresned, hanem valaki olyat, akivel van valami közös bennetek.

2014. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igazad van :) csak nem akarok tényleg semmilyen fiú barátot :) tudom hogy nagyon rosszul esne a páromnak és nekem is így lenne.! :) De teljesen igazad van!
2014. dec. 13. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!