Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani könyveket?...

Tudtok ajánlani könyveket? Tini szerelmeset, vagy Naplósat?

Figyelt kérdés

Olvastam pár könyvet ami ilyesmi

pl:. Szjg,Bábel,Papírvárosok,Egy ropi naplója stb

Szóval ezeket ne! De mást szívesen meghallgatok c :



2016. szept. 9. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tini szerelmes naplósat.
2016. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Girl Online, D.A.C., Tökéletes kémia
2016. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Thomas Brezina- nak vannak ilyen "boszorkányos" könyvei, én azokat imádtam régen és van csomó kötete. Igazi tini könyv :)
2016. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

D.a.c.

Párválasztó

Egy ikerpár titkos naplója

2016. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Menj fel intagramra, vagy olvass blogokat, ott mindenki azt hiszi, hogy na, én most már író vagyok, és gondolom, neked pont megfelel az a szint is. (Ne haragudj, ez bunkó volt...) De tininaplós könyv és tininaplós könyv között hatalmas szakadék lehet, az szjg például eléggé a felső szintet üti meg, a hűvösvölgyi suli elsőre frissítő, mert életszerűbb, de aztán nagyon unalmas lesz, olyan középszint, az egy ikerpár titkos naplóját pedig nyugodtan olvasd el, ha másért nem, hát azért, hogy észrevedd, hogy ha apucinak elég pénze van, a te könyvedet is kiadnák. (Amúgy nem kell megretteni a szépirodalomtól, egy Jane Austen regény van annyira élvezhető, mint az szjg, és anyud is odalesz, hogy milyen okos kislánya van, ilyeneket olvas. )
2016. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hűvösvölgyi Sulit olvastad? Mert ha nem,akkor azt tudnám ajánlani!
2016. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. szept. 14. 18:26
 8/13 anonim válasza:

Lehet,hogy késő, de D.A.C., Egy ikerpár titkos naplója, Hűvösvölgyi suli, Kestel sorozat, Akkor szakitsunk, Szupermenok, meg van ilyen táncos, annak nem tudom a címet, de Tavi Kata írta :D

Ui.: a Papirvarosokat, meg az Szjg t imádom, most a Papirvarosokat olvasom ki meg1x, annyira tetszik 😍

2016. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Márai: A gyertyák csonkig égnek. Nagyon jó!
2016. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Időtlen szerelem trilógia-Rubinvörös, Zafírkék, Smarakdzöld
2016. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!