Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol, és hogyan találhatnám...

Hol, és hogyan találhatnám meg a páromat nagyon különleges igényekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elnézést mindenkitől az esetleges zavarásért, vagy ha felháborítanálak benneteket, de sajnos nincs ötletem, hoy hogyan oldjam meg ezt a problémát, nincs kitől segítséget kérnem.

Társat keresek, aminek megoldása egyszerűnek tűnik, ha csak erről lenne szó, de én egy nagyon különleges embert keresek, ezért nemt udom,hova forduljak. Keresek 30-50 év közötti egyedülálló, káros szenvedélyektől mentes férfit, aki a baháí vallást követi, és lehetőleg Európán kívül élő, avagy más kontinensről származó legyen az illető úriember. Állampolgársága gyakorlatilag mindegy legyen, egyetlen kikötésem van, hoy Európán kívüli legyen, és a baháí hitet kövesse. További kikötésem az lenne, hogyha összejönnék vele, az úriembernek kellene idejönnie Magyarországra élni.

Hol és hogyan találhatnék ilyen személyt/személyeket? Mert lehet, hogy több úriembert kéne megismerni, és azok közül kiválasztani egyet.

Angolul tudok kb. középszinten.

Segítséget, tanácsokat előre is köszi.

34/N


2016. szept. 11. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenképpen a magyarországi bahai közösségekkel vedd fel a kapcsolatot, ők majd már tudni fogják, hogy ki közülük a külföldi. :) Én egyetlen bahai vallású személyt ismerek, ő is iráni származású, csak itt él már évtizedek óta. (Nem őt keresed, mert ő is hölgy.)
2016. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!