Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen viszonylag olcsó, de...

Milyen viszonylag olcsó, de jó éttermeket, bárokat ajánlhatnék egy külföldi levelezőtársamnak Budapesten ha én nem vagyok ismeretes a fővárosban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérdés adott fentebb!


Mivel sajnos én nem vagyok budapesti és nem is igazán ismerem a várost (ezt közöltem vele is), de azért szeretnék a segítségére lenni olyan helyek ajánlásában, ahol tudna enni és akár inni (hungarikumot is akár, bár nem túlzottan fontos), nem is húzzák le és nem is méregdrága helyek! 20 éves főiskolás, europai lányról lenne szó a turista személyében.


Köszi előre is a segítséget!



2016. szept. 14. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet bátrabban is! :D
2016. szept. 15. 19:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Loyola cafe, vegacity, Aula étterem. Mind az astoria közelében van, és korrekt árakon vannak jó ételek.
2017. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!