Kezdőoldal » Utazás » Európa » Legolcsóbb Európán belüli...

Legolcsóbb Európán belüli külföldi utazásotok mennyibe jött ki egy főre?

Figyelt kérdés
Hány napra és merre jártatok? Csak kíváncsi vagyok, hogy amikor azt hallom, hogy "egy külföldi utazás a legolcsóbb eszközökkel is rengeteg pénz", akkor mire gondoljak? Barátom nagyon pesszimista és sosem hiszi el, hogy egyszer kijuthat. Ezért lenne a kérdésem, hogy aki olcsón szokott utazni, az milyen eszközökkel oldja meg és mennyibe került? Köszi a válaszokat :)

2016. júl. 7. 18:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A leglényegesebb, hogy cseréld le a barátodat.

:)

2016. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

A mai Fókusz pont erről szól.

Nyolcezerért N.Y.-ba stb...

2016. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

oh és én pont nem láttam O.o 8 ezer mi? dollár? sürgősen vissza kell néznem :D

Miért cserélném le a barátomat? Mert nem hisz magában vagy mert nem gazdag? Azért vagyok mellette, hogy támogassam, még akkor is ha hülyeségeket beszél :)

2016. júl. 7. 19:04
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem kellene utazósmajommal foglalkoznod, ő csak azon van, hogy sok lájkolója legyen, és nem mond semmi konkrétat. Ha meg mond, akkor köcsög.

Amikor meg a reptéri illetéket fizeti, arról nem beszél. De te úgysem mész annyiért.

2016. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Még a végét elcsíptem köszi :D na hogy forint ezt nem gondoltam volna O.o Belefér azért ha erre- arra azért költök, de egészen szimpatikus ez az életvitel nekem. Remélem több országot be tudok/tudunk majd járni
2016. júl. 7. 19:16
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem azért egy kicsit kell arc az ilyen hibákkal való visszaéléshez, az távol állna tőlem :D
2016. júl. 7. 19:18
 7/25 anonim ***** válasza:

A leghulyebb dolog, amit csinaltam, az volt, hogy oda-vissza 7000-ert kimentem Charleroiba. Reggel mentem, este jottem. Varost akartam nezni, csak en bolond elotte nem aludtam, ugyhogy kegyetlen nagyot szivtam vele, senkinek nem ajanlom. Ja es Charleroibol Brusszelbe bejutni egy kisebb vagyon lett volna. Ugyhogy ezt az alternativat nem nagyon javaslom, az a repter csak akkor elheto, ha atszallsz, vagy transzferrel visznek.

Egyebkent a legjobb az Ciprus volt 83 ezer Ft-bol egy hetre repulovel, szallassal, kajaval, berelt autoval. De akkor mindent magamnak inteztem.

2016. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

83 ezer ft szerintem tökre jó ár a heti nyaralásért :) Mivel mentél? Repülővel? Gondolom olyan időszakban, ami nem főszezon.

Az az egy napos nem lehetett semmi, az utazás eleve fárasztó O.o

2016. júl. 7. 19:33
 9/25 A kérdező kommentje:
ja látom hogy repülő, bocsi :D
2016. júl. 7. 19:33
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Igazabol az egy napos leginkabb a "repulob*zisagom" miatt volt, persze a varos is erdekelt, csak nem szamitottam sem a juniusi 14 fokra es 50 km/h-s szelre, sem a maceras tomegkozlekedeses bejutasra. Nem voltam felkeszult, na :)

Cipruson igen, repulovel voltam eloszezonban junius elejen. Nagyon kellemes olyankor mar az ido, de jartam ott szeptemberben is. Siman tudtam furodni. A legfontosabb, hogy tenyleg amit csak lehet, magad szervezz meg, mert pl. az ilyen szallas, repjegyfoglalo oldal rengeteg pluszpenzt akaszt(hat) le rolad, mert rajtuk keresztul foglalod.

2016. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!