Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány részesre tevezik a D....

Hány részesre tevezik a D. Gray-man Hallow-ot?

Figyelt kérdés
A válaszaitoka előre is köszi?

2016. szept. 16. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. szept. 17. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint én ezt megcáfolnám, mert ha nem elég a költségvetés, hogy befejezzék mér' kezdték el? A 13 rész maximum arra elég, hogy bevezesse a bonyodalmakat és, ahol jelenleg tart a manga még azt sem lehet ennyi rész alatt kivesézni. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szerintem lehetne a hallow egy folyamatosan futó hosszú sori, mert annak meg nem sok értelme van, hogy ezt befejezik, azt megint egy másikat kezdenek (bár valószínű, hogy ez lesz), vagy még rosszabb félbe hagyják a legjobb részeknél.
2016. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Hallow kb. beéri a mangát, ami egy havonta megjelenő magazinban fut, és kb. 3 havonta van új fejezet. Fillerezni nyilván nem fognak, mert nem férne bele a költségvetésbe, meg érdekes lenne, ha kb. 3 havonta/félévente lenne EGY rész, ami feldolgoz EGY mangafejezet. Mangában lehet, soknak tűnik, de az animében 5 perc alatt letudnak egy harcot (sőt, még sokat is mondtam), ami a mangában kiteszi a fél fejezetet. Egy átlagos anime egy átlagos mangából kb. 2-3 fejezetet dolgoz fel (kivéve, ha valamit nagyon elhúznak, vagy fillereket tesznek bele, hogy kihúzzák a műsoridőt a cliffhangeres részzárásig, vagy a sorozat megüsse a minimum részszámot, ami egy szezonra/BD-DVD kiadásra elég).
2016. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!