Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok verekedtetek már...

Lányok verekedtetek már srácokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen mesélnétek róla kicsit, kiváncsi vagyok ki győzött és hogyan :)

2016. okt. 2. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Azosztigen...
2016. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Szex lett belőle...
2016. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Wow. :DD


Egyébként a barátnőm is egyszer verekedni akart velem... De szerencsére csak viccelt. :,D Akkora megnyugvás ért ,hallod.

2016. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Részegen nekimentem már egy srácnak aki semmit se ártott nekem, csak akkor annyira be voltam nyomva, mert akkor egy csalódás ért és akkor mindenkibe képes voltam belekötni. A sráccal akkor az volt a bajom hogy ő kövér volt, és zavart hogy egy sovány csinos lánnyal jól elbeszélgetnek én meg mindenféle gondolkodás nélkül nekimentem, a földre tepertem, ő oda sem figyelt és eléggé ütögetni kezdtem. Nagyon be voltam indulva sajnos nagy hülyeséget csináltam. A csaj szedett le róla engem, a srác nem ütött meg mert ő nőt nem üt meg címszóval, persze amikor újra nekik akartam menni a srác lefogott engem, majd megjelentek a barátnőim akik tovább nyugtattak végül bevágtak az utcai ívó kút csapja alá hogy picit lehűljek. Pár nappal később összefutottam vele, nem győztem tőle bocsánatot kérni.
2016. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

#4

Rohadt undorító egy ember lehetsz.

2016. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#4: Te hülye vagy ,mint a f🅰sz.
2016. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es, ne foglalkozz 5-ös 6-ossal, szerintem én máris beléd szerettem, megadod a telefonszámodat?



;)

2016. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Akkor most kiverhetem?
2016. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: magadnak? :D :D :D



tőőőőlem....

2016. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!