Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm. Nagyon jól elvoltunk, nem voltam két napig az iskolában ezalatt összebarátkozott egy másik lánnyal, és azóta alig beszél velem, ritkán néz rám, akkor is lenézően... És ha megkérdezem mi baja van, akkor azt mondja hogy semmi. Mit tegyek hogy fent tartsam ezt a barátságot még???

15/l



#barátnő #szomorú #marad vagy nem marad
2016. okt. 5. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A tinédzser élet nagy problémái...
2016. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ez a barátság fenn van tartva?! Nem tűnt fel, hogy egyedül evezel?
2016. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggel még megölelt egyszer, azóta nem beszéltünk. Állandóan azzal a lánnyal foglalkozik, és ez nekem nagyon rosszul esik, hogy én mindig ott voltam mellette, én voltam az első aki a suliban hozzászólt, mégis őt választja......
2016. okt. 5. 18:19
 4/5 anonim válasza:

Ha azóta lenéző veled amióta vele társalog, valószínű (bár nem 100%), hogy az a lány mondott rólad neki valami rosszat. Kérdezz erre rá. Ha nincs vaj a füled mögött (nem ártottál neki, sose beszélted ki), akkor nincs vesztenivalód. Kérdezd meg, hogy "szia XY, bocsi ha hülyén jön ki a kérdésem, de mondott rólam valamit neked YX? Csak mert pár napja máshogy állsz hozzám. Én csak nem akarom hogy rosszat gondolj rólam, ennyi, én nem tettem ellened semmit és szeretném ha ugyanolyan jóba lennénk. Nem zavar ha vele is jóba vagy, csak remélem nem terjeszt rólam semmit." *mosoly*

Kb ennyi a probléma megoldása...Csak felnőttesen. :)

Őszintén, lényegretörően, de kedvesen!

2016. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: köszönöm a segítséget :) megpróbálom, hátha lesz valami :) :) :)
2016. okt. 8. 10:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!