Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csinszka és Ady lefeküdt...

Csinszka és Ady lefeküdt egymással?

Figyelt kérdés
Itt egy kérdésnél azt olvastam válasznak, hogy Csinszka azt nyilatkozta egyszer valahol, hogy Ady mellett végig szűz maradt, de már olyat is láttam valami oldalon, hogy Csinszka teherbe is esett tőle, csak azt elvetette. Meg még a levelezéseikben is van arra utalás, hogy lefeküdtek egymással, sőt még az esküvő előtt, de ugyanakkor Csinszka nem kapta el a szifiliszt. Most akkor, hogy is van ez? Ti tudtok ezzel témával kapcsolatban valamit?

2016. okt. 7. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk úgy tanították még anno, hogy Ady megreszelte párszor Csinszkát, de nem lett belőle utód.
2016. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ln is úgy tudtam, hogy szeretők voltak. De nem lehetett terhes, illetve ha az volt, nem vetethette el, mert abban az időben nem lehetett abortusz.
2016. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2/2 Azért volt furcsa nekem is ezt olvasni, mert házasok voltak, meg azért na, Adyt nem úgy ismerjük, hogy pont ő nem nyúlt hozzá évekig a feleségéhez.
2016. okt. 7. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
És szerinted miért hunyt el Ady szifiiszben.nyilván a szűzies ékete miatt..
2016. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Lédát ejtette teherbe, de elvetélt.
2016. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Léda.meg is szülte,csak halva született a gyerek.
2016. okt. 7. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos megkúrta párszor
2016. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én olvastam hogy sokszor szerelmesedtek, és Csinszka mindig nagyon félt, hogy elkapja Ady betegségét, mindig orvoshoz járt kivizsgálásra, de végül megúszta, másban halt meg
2017. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

20:34

Komolyan? Ezt hol olvastad?:D

2017. febr. 4. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Valami Csinszkáról szóló könyvben de a címėre már nem emlėkszem.
2017. máj. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!