Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Őszintén, ti mit gondoltok a...

Őszintén, ti mit gondoltok a migránsáradatról?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy az eleje, hogy szegény családok jöttek, csak elterelő hadművelet volt, és az utána jövő fiatal, többségében jómódú férfiak, fiúk a lényeg, és itt valami készül. Van, aki újabb háborúra (akár vallásháborúra) tippel, és úgy tartja, hogy az csak kamu, hogy munkavállalás miatt jöttek ezek az emberek Európába, és mintha parancsszóra jöttek volna (tehát egy terv részeként)és sokkal nagyobb dolgok forognak itt kockán, mint hisszük.


Szeretném tudni, kinek mi erről a véleménye? Mindenféle megközelítés érdekel.



2016. okt. 8. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

3. véleményem van.

1. Emberek.

2. Nem nekünk kell alkalmazkodni.

3. Itt is vannak szegény emberek, akik semmiben sem rosszabbak a migránsoknál. Sőt diplomás munkanélküli is?

2016. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Amit a nyugatiak gondoltak az 56-ban kiment magyarokról.

Emberek, akik a jobb élet reményében jönnek Európába! Hogy vannak köztük bűnözők? 56-ban is mentek ki köztörvényesek is. A többség akkor sem a börötö elől menekült, hanem gazdasági kivándorló volt.

2016. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ma még ez az eleje. '56 - ban kb. 200 ezer emberről volt szó, egy keresztény, európai országból, akik többsége Ausztriába, ide a szomszédba menekültek és csak onnan tovább, oda, ahová befogadták őket. Minden szabályt, előírást betartottak, szerényen viselkedtek. Megpályázták, kérvényezték a letelepedést más országokban, és ha fogadták őket, odaköltöztek.


Ezzel szemben a migránsok? Nem jó nekik Törökország, sok országon átgázolnak, illegálisan lépnek át határokat, többségükben okmányok nélkül. Németországba, de még az sem elég, tovább Svédország, Anglia felé.


Ki volt Calais - ban az itt hozzászólók közül? Én igen.


Ezek nem menekültek, randalírozó, fosztogató csürhe. Biztos vannak köztük jóhiszemű emberek is, de ez az áradat még csak a kezdet, 60 millió menekült van világszerte, napi 4 - 5 - 6 ezret halásznak ki a tengerből az olaszok.


Olyan kultúrából jönnek, ami távol áll a mienktől, nulla az alkalmazkodási készségük, csak az erőszak nyelvén értenek.


Európa a sírját ássa, ha nem szab gátat ennek.

2016. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Azt gondolom hogy már ez a kb 2M is hatással lesz Európára, pl demográfiai szempontból. Szerintem a válság mellett közvetlenül kellene menekült táborokat felállítani ahol minden ellátást megkapnak.

Mert ha most jófejek vagyunk 2M-val, akkor mi van ha 20M, vagy 200M jön? Utánpótlásuk van bőven.

2016. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így van szerintem is. Èn először sajnáltam őket. Meg kellene értetni velük h pl csak az jöhet aki tud visselkedni normálisan. Nem lehet mindent megengedni neki mert migránsok. Ha én menekülnék akkor ez alap lenne hogy a befogadò ország törvényeit be kell tartani. Én felépíteném az okos és gazdag politikusok helyében ezt a dolgot. Pl kap lakhatást aki x időn belül dolgozik. Eltartja a családját. Törvénytisztelő. Akinek ez nem megy pl 1 év alatt, az menjen vissza. Aláiratni velük és kész. Csak meglehetne szervezni nagyobb megbIzòkkal a munkát akik értenek ehhez. Èn alanyi jogon nem engedném be őket! Valamit valamiért. Ha nem tud vissrlkedni maradjon a otthon.
2016. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Én nem örülök nekik.

Amúgy igaza van az egyik előttem szólónak, rabló csürhe banda. Volt h ki akartak vagy ki is raboltak embereket, a nőket fogdosták, meg én is láttam mit csinálnak Franciaországban az áthaladó kamionoknál..

Kitenném őket egy lakatlan szigetre, ahol nincs fa a tutajépítéshez.

2016. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyílván vannak olyanok akik tényleg a jobb lehetőségért mennek át egyik országból a másikba....no de minek? Ha egyszer eljutottál egy biztonságos helyre minek mész te utána másik országba? A bevándorlóknak a fele sőt háromnegyede nem is háború sújtotta övezetből jön. Debreceni vagyok és amikor a két szememmel láttam őket hogy csak fiatalok és kisgyermekesek új Apple termékekkel, meg hallani hogy megerőszakolják a lányokat.

A vallásról annyit hogyha ők elvárják azt hogy mindent úgy csináljunk öltözködjünk...Akkor mi miért nem?

A tankönyvekben ugyanaz a propaganda van amit a tv-ben leadnak.

2016. okt. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!