Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok regisztrálni...

Miért nem tudok regisztrálni az InterPals. Netre?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is regisztrálni az InterPalsra, de sehogy sem engedi. Nem küld regisztrációt megerősítő üzenetet az e-mailemre, és hiába írom be a jelszavam és az e-mailem(jót írok) sehogy sem enged be, azt írja ilyen account nem is létezik. Már több e-mail címmel is próbálkoztam, hátha de semmi.

A tesóm is regisztrált nemrégiben, ő ajánlotta az oldalt és csak arra tudok gyanakodni, hogy azért nem enged, mert egy szerverről egy embert enged csak regisztrálni(a fake profilok miatt talán)



2016. okt. 10. 15:00
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg a mail fiókod spam mappáját, hátha odaküldik.
2016. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szeretnék segítséget kérni..

Nekem sikerült regisztrálnom de visszaigazoló e-mailt nem kaptam hiába próbálkozok már egy napja.. ez miért van?

2017. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!