Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt annak a Svédországb...

Mi történt annak a Svédországban élő öreg magyarnak a könyv és újsággyűjteményével, aki az egészet a magyar államnak adományozta?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt volt egy dokumentumfilm róla, hogy évtizedekig minden külföldön megjelent magyar nyelvű akármit megszerzett a gyűjteményébe.

Már több helyen tárolókat fizetett, mert nem fért el a lakásában. És haza akarta hozatni, de nem volt elég pénze rá.

Megvolt neki minden magyarul megjelenő újság, folyóirat, könyv; rengeteg sajtótermék.


Sikerült végülis hazahozatnia? Hova került minden?



#gyűjtemény #hazaszállítás #könyvgyűjtemény #svédországi magyar #államnak adomány #külföldi magyar nyomtatványok
2016. okt. 16. 03:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, én is emlékszem, hogy volt egy ilyen riport...
2016. okt. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!