Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erzsébet plusz Kultúrát miért...

Szergejevits kérdése:

Erzsébet plusz Kultúrát miért nem fogadja el az összes könyves bolt?

Figyelt kérdés

Miért csak a Lira és az Anima (weboldaluk nevetséges)

Olyan jó lenne ha pl BookLine is elfogadná... de csak iskolai, ajándék és gyermekvédelmi utalványt fogad el.. Kultúrát nem... vicc..



2016. nov. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
könyves bolt = könyvesbolt ?
2016. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
Azt, hogy az általad említett boltokban milyen szolgáltatásért lehet fizetni Kultúra utalvánnyal, nem tudom, de - elvileg - az ilyennel csak valamilyen kulturális szolgáltatásra szóló belépőjegyet, bérletet lehet vásárolni vagy könyvtári beiratkozási díjat lehet megfizetni.
2016. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:

Ahogy az előző írta. Az általad említett könyvesboltok sem jogosultak elfogadni.

"A Kultúra Erzsébet-utalvány felhasználható az utalvány elfogadására szerződött szolgáltatóknál kulturális szolgáltatás igénybevételére (muzeális intézmény, művészeti létesítmény, kiállítóhely kiállítására, színházi, tánc-, cirkuszi vagy zeneművészeti előadásra, közművelődési tevékenységet folytató szervezet által nyújtott kulturális szolgáltatás igénybevételére) szóló belépőjegy, bérlet vásárlására, illetve könyvtári beiratkozási díj megfizetésére"

2016. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmire se jó ez a kultúra utalvány, nagyon megbántam, hogy ezt választottam.Miskolcon van összesen 2 hely ami elfogadja?! Könyvet nem is lehet venni vele.
2018. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!