Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy előadást...

Mit csináljak? Egy előadást kell tartani, de nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés

8. vagyok, és félévkor, előad mindenki egy témáról kb. fél óráig. Vagyis vagy 200 ember előtt, fél óráig dumál, ezt úgy kell megcsinálni, hogy 14 oldalt gépelve kell össze szedni, leírni, ezzel semmit nem csinálhatsz, ez mutatta, hogy tanultál, azt bekel adni előtte, ez után, kell csinálni még 1 oldalt amit kézzel kel írni, az az össze foglaló, az egészet össze lehet vonni ott, és azt a végéig a kezedbe tarthatod...


A témám a Pók(ok), és, bár nagyon szeretem őket, és tudok róluk jópár dolgot, de nem hiszem, tudnék szerezni belőle 14 oldalnyit.



2016. nov. 6. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dràga! Főiskolán ebből félévente kell jó pár!
2016. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 14 oldal sok egy nyolcadikosnak. 5-nél többet nem adnék. 10-20 perc duma is bőven elég.

Írj le alap infókat, pók típusokat, azok különlegességét. Hasznukat, kárukat. Pókok a vallásba, szépiradlomban, pókos sztorik, filmek. Pókfóbia, hallooween, pókháló feldolgozása stb...

2016. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak igaza van, jobb ha szokod a gondolatot:). Keress a neten anyagot, illetve menj el a könyvtárba, keress könyveket a témában (jó eséllyel fognak segíteni a könyvtárosok),kikölcsönzöd, kiírod vagy kifénymásoltatod belőlük a megfelelő részeket. Azután ezekbőla könyrészletekből plusz a netes anyagokból simán összehozod. Egy ilyen általános témában, mint a pókok, sokszor ennyi oldalt is össze lehet szedni. Persze van vele munka, de ha szereted a pókokat, akkor nem lesz szenvedés, sok érdekeset megtudsz még róluk.
2016. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14oldalban lehet kép is??
2016. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, de úgy,hogy minimum 14 oldal gépelt írás, + ba lehet képet
2016. nov. 6. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A pókok az király téma!! Szerintem menj el egy könyvtárba.
2016. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Forràs/felhasznált irodalom tartalom képek jegyzéke ilyen kell vagy ez is plussz?
2016. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sikerült :) nagyon is jól!
2017. jún. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!