Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megyei napilapokban milyen...

Megyei napilapokban milyen módon lehet feladni házassági évfordulós köszöntéseket?

Figyelt kérdés

Látom állandóan, napi szinte gyászhirdetéseket, évfordulós köszöntéseket az egyik kisebb rovatban. Amiket nyilván rokonok adnak fel.


De ezeket hogy? Kerestem a mi saját megyei napilapunk internetes oldalán és magában az újságban is, de semmit nem találtam erről.


A nagyszüleimnek szeretnék feladni egyet, mert már 60 éve együtt vannak és minden nap járatják, úgyhogy biztos látnák.

De hol kell ilyet feladni?



#évforduló #házasságkötés #unokák adják fel nagymama és nagypapának
2016. nov. 12. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik megyében élsz?

A Szaon és a Boon lapján megtaláltam, a Délmagyaron is a hirdetés lehetőségét. Valószínűleg a többin is ott van, csak keresni kell.

2016. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szolnok megye.


Új Néplapnak hívják az újságot és a szoljon.hu nevű oldal az újság online része.

2016. nov. 12. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:

A vidéki napilapok on-line felületével óvatosan kell bánni, a legtöbb helyen teljesen külön kezelik a nyomtatott laptól! Különösen a lakossági apróhirdetéseket.


Ha a nyomtatott lapban szeretnéd hogy megjelenjen, akkor menj el személyesen a lap közönségszolgálatához, esetleg hívd fel őket előzetesen telefonon.

2016. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!