Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság a faceboo...

Szerintetek bunkóság a facebookos köszöntéseket nem megköszönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó kategóriába írtam, ha elrontottam, akkor bocsánat. :) Az lenne a kérdés, hogy ha mondjuk nem köszönöm meg azokat a köszöntéseket, amiket az idővonalamra írtam, az bunkóság? Ugye nem haragudhatnak meg ezért az emberek? Megvan az okom, amiért figyelmen kívül szeretném hagyni őket, de érdekelne, hogy így kívülről nézve tahóság-e.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. aug. 24. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát van ismerősöm aki sosem köszönni meg.Mármint nem lájkolja be külön-külön senkinek és nem írja oda nekik hogy köszönöm.Csak mikor már mindenki felköszöntötte másnap kiírja fészen hogy köszöni mindenkinek aki gondolt rá.

Szerintem senki nem haragszik meg rá.Hiszen tudják dolgozik sokat és nincs ideje.És már megszokták tőle.És azért nem lájkol be senkit mert nem akar sértődést.Hogy neki megköszönte neki meg nem. :)

Én speciel mindig lájkolok és megköszönöm a köszöntést külön-külön.Azért is mert ráérek és azért is mert nekem is jólesik ha valakit felköszöntök és az megköszönni. :)Egyszer véletlenül nem köszöntem meg és komolyan megharagudott rám az osztálytársam.Nem hittem el mikor elmondta mi is velem a baja.Az a fránya lájkom elmaradt. :D

Szerintem embere válogatja és az hogy tőle mit szoktak meg az ismerősei.

2014. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!