Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz a...

Csak szerintem nagyon gáz a Tömény Történelem? Ahogyan az is, hogy ilyenre van pénz Magyarországon, de arra nincs, hogy a nagy történelmi eseményeinkről dokumentum filmeket készítsenek? (pl. : Mátyás, Honfoglalás, stb)

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

szerintem meg szorakoztato :)


Privat cegek penzevel meg ne foglalkozz.

2016. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem azzal foglalkozok amivel csak szeretnék :D

Ez sajnos továbbra sem válasz arra, hogy hazánkban miért van ennyire elnyomva a saját történelmünk megfilmesítése (pl.: dokumentum filmben)


De azt a válaszodat köszönöm, ahol írtad, hogy neked bejön.

2016. nov. 19. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a filmsorozat mérhetetlenül primitív. Beteg, magyargyülölő alakok vetítenek ki torz szellemiséget.

Szerencséjük, hogy a magyar nép sokkal türelmesebb, jóindulatúbb, mint némely másik.

2016. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök h nem csak én gondolkodok hasonlóan róla..
2016. nov. 25. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinem egyszerűen túlgondoljátok a kérdést. A tömény történelem c. műsor egy nettó ökörség. Én személy szerint nem szeretem, de nem azért vagyok így vele, mert sért, hanem mert egyszerűen nincs benne semmi. Ripacs színészek tátognak egy olyan részeges beszéd alá, ami alapjáraton idegesítő (mondom ezt úgy, hogy én sem vetem meg az alkoholt). Arról nem is beszélve, hogy rettenetesen erőltetett.

Amúgy kb. ez a comedy züllő színvonala. A közelmúltban konkrétan olyan műsort indítottak, ahol youtube videókat mutogatnak. Ennyire futja.

2018. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!