Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit hallanátok szívesen egy...

Mit hallanátok szívesen egy 18 és 20 óra közötti rádióműsorban?

Figyelt kérdés
Nincs téma, nincs profil. Pontosan tervezés alatt van egy ilyen műsor létrehozása, térségi rádióban. Miről hallanátok szívesen, vagy szerintetek az emberek mit hallgatnának olyankor? Riportok, napi hírösszefoglaló, bulvár, sport, hasznos infók (programajánló, időjárás, névnap) vagy mit?

2016. nov. 26. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, nem hallgatok rádiót.
2016. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó híreket. :-)
2016. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Olyan véleményt is szívesen fogadnék, hogy jellegét tekintve milyen műsorra lenne kiváncsi az emberek többsége szerintetek? Úgy általánosságban.

2016. nov. 26. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasznos/érdekes információk a nagyvilágból, és interjúk olyan személyektől akik érdekelnek engem.
2016. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Este szerintem már nem pörögni akar az ember, hiszen fáradt, ezért ráérősebb interjúkat hallgatnék.


(De nem hallgatok rádiót, csak utazás köben, este pedig már otthon vagyok.)

2016. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen hallgattam a megjelölt időszakban a különböző csatornákat és hétköznap:

hétköznap 18-19-ig zene, slágerlisták;

19-20-ig hírek, ezek elemzése.

Hétvégén:

18-19-ig kabaréműsor;

19-20 közt komolyzene.

2016. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én akkor vezetek haza és marha unalmas mindig,szóval vicces sztorikat, nem átlagos híreket, és olyan zenéket amit más rádió nem ismétel mind fél órában
2016. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!