Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Világositson már fel valaki...

Világositson már fel valaki minek köszönhető a motoros klubok közötti állandó feszültség és balhé?

Figyelt kérdés
Én is motorozom,tudom,hogy néha rászerveznek egymásra+nehogy már bárki alapitson klubot bla-bla.....de ezek teljesen idióták?
2014. máj. 2. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ha te is motorozol, akkor nagyon jól tudod, hogy csak olyanoknak kell motor akik valamit kompenzálnak vele, frusztrációikat rejtegetik. Gondold tovább ügyesen...
2014. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az államokban a motoros társadalom java része már ölt embert, és nem törvényes dolgokból tartották fent magukat, gondolj bele milliós motorokra miből futotta volna ha egész nap ittak, és csavarogtak? A konkurenciát, pakolták ki, és tüntették el őket. Ezért voltak háborúk is közöttük, nálunk ilyenek hallomásból sincsenek, legalábbis én nem láttam még karavánban haladó motoros embereket sörétes puskával a kezükben gurulni


A nálunk lévő klubok, pusztán hobbi célúak, és baráti alapon működnek

2014. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát maradjunk abba,hogy az itteniek is majmolják a műbalhét:)Első válaszoló:ne haragudj de látom te sose motoroztál,ez alapvetően 1 hobbi....ha sakkoznék az is kompenzálna valamit vagy mi?:)
2014. máj. 2. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben én is sokat motoroztam. Tartoztam egy kisebb "klubba" is. Ez inkább volt egy baráti társaság. De nem tapasztaltam semmi balhét, vagy bármi incidenst. Mondjuk nem is májerkedő hülyegyerekekből állt a csapat.
2014. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!