Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A videósok (Unfield, DoggyAndi...

A videósok (Unfield, DoggyAndi) hogyan, mivel készítik, vagy kikkel készíttetik a póló mintáikat?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is készíteni... Videosbolt.hu, mcshop.hu dugig van ilyen rajzos pólókkal, táskákkal, és én is nagyon szeretnék ilyeneket csinalni, de rajzolni egyáltalán nem tudok. Köszi a válaszokat!

2016. nov. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván grafikusokkal vagy rajzosokkal, és nem ingyen, hanem megfizetik őket. Mivel a mintákkal pénzt is keresnek, ezért nem olyan olcsó ilyet készíttetni, hiszen nem csak egy egyszerű rajzot vesznek, hanem egyúttal a rajzhoz tartozó szerzői jogokat is, ami kimondja, hogy a videós pénzt is kereshet a pólómintával.


De nyilván ez a fandom milyenségétől is függ, az ilyen nagyobb nevű emberek rendelkezhetnek olyan kapcsolatokkal, hogy akár szinte ingyen is tudnak csináltatni vagy vannak olyan lelkes fanok, akik nagyon szívesen csinálnak nekik úgy is, hogy nem kérnek érte pénzt. Ez a ritkább eset, és tényleg kell hozzá szerencse, nem érdemes erre támaszkodnod főleg, amíg nem vagy ismert.


Egyébként milyet szeretnél? (privátban is írhatod)

Nem mondom, hogy megcsinálom, mert nagyon elfoglalt vagyok és van elég dolgom, de ha van egy konkrét elképzelésed (és nem "döntsd el te, mi legyen" jellegű a dolog), akkor megfontolhatom az ajánlatot (de azért ne várj túl sokat, sok mindentől függ, hogy elvállalom-e, és az is lehet, hogy alapból te sem tartasz elég jónak a feladatra).

2016. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem kell, nem akarlak még jobban lefoglalni. Köszönöm a válaszod is. Csak tisztába akartam magammal tenni ezt a témát. ☺
2016. nov. 29. 18:47
 3/4 Toothless.fan válasza:
Én szivesen megcsinálnám neked de én se rajzolok jól. De amúgy kell a minta és pólóra kell nyomtatni
2017. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lorett rajzolja nekik legalábbis azt hiszem doggyandinak ő
2019. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!