Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sztetek ciki egy ilyen pólót...

Sztetek ciki egy ilyen pólót este szórakozóhelyre felvenni?

Figyelt kérdés

Mert elege van a srácnak már, túl jól néz ki, aztán ragadnának rá a csajok, csak éppen neki meg a srácok kellenek, és rendelt egy ilyen pólót:


"sorry girls, I suck dicks"


De sztetek nem ciki ha ebben jön? én nemtom ... mondtam neki h azért gondolja meg, tuti lesznek homofóbok is, de azt mondja h legalább így megússza a vitákat a csajokkal.



2016. ápr. 9. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Vegye fel nyugodtan! Ez tök poeén és ha a csajok elsöre tudják, hogy meg, nem csak hogy nem másznak rá de valószínüleg alapból másképp fognak viszonyulni hozzá, valószínü még normálisabbak is lesznek vele.. És a homofóbokkal nem kell külön foglalkozni..az emberek akárhol akármiért, akárkibe belekötnek, ha lesz ilyen, az amúgy is megtörténne enélkül is.
2016. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik hely, de simán benne van, hogy megcsapják.
2016. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ki csapja meg , miért?
2016. ápr. 9. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik részeg simán bele fog kötni, fizikai bántalmazás se kizárt
2016. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de ha már felveszi mindig maradjon a lehetőleg nagy létszámú társaságával, az némi védelmet ad
2016. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem fenyegeti veszély, hiszen a homofóbok primitívek, nem fogják érteni az angol feliratot.
2016. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

végül is semmi nem volt, páran megnézték azt annyi, meg főleg lányok megmosolyogták. viszont felkeltette egy heteró srác érdeklődését elég szépen, aztán kérdezte tőle h tényleg jól csinálja-e, és a végén meg is mutatta neki. azért ez elég durva, h tulképpen a bnője mellől nyúlta le a srácot ... de végül is csak a valóság, nem az első hasonlóról tudok, hallok, aki hasonlóan reagál heteró létére. úgy látszik, felébred bennük a kíváncsiság és gondolkodóba esnek, vajon milyen lehet, tényleg annyira jó? :)


hát ez van, lényeg h nem volt gond, de az jó kérdés tényleg h egyáltalán értették-e legtöbben, most ezen elgondolkodtam, csak nemá ennyire agyatlan legyen a többség. hát nem vmi tudományos értekezésről hanem néhány szó megértéséről van szó :) erre kíváncsi lennék most már nagyon!

2016. ápr. 10. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, örülök neki!! 😀😀 Egyébként lehet abban valami, hogy azok a primitív idióták még ennyit sem értenek angolul..régen ismertem párat, és ök ezt igazolják, ha belegondolok..😀 (elsö voltam)
2016. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!